Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bandai Millennium Falcon 1/144

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Ostalo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Svarc

Član od: 24 Sij 2017
PorukaUpisano: Čet Sij 26, 2017 7:59 pm    Naslov poruke: Bandai Millennium Falcon 1/144 Citiraj ovaj komentar

Pozdrav

Konačno sam stigao up to date. Moja 3. maketa je TFA verzija falcona. Model proizvodi bandai i moram priznati da im je odlijev fantastičan. Tako precizne detalje još nisam vidio. Model dolazi sa postoljem i pripremom za LED instalaciju motora i kabine. Moj plan je napraviti svoj sustav rasvijete koji će se napajati preko usb-a a kontrolirat će ga arduino nano. Također sam naručio mreže motora photo etch. Evo par slika pa slobodno lupajte komentare. Neka ovo bude zanimljiv projekt. May the force be with you

Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pet Sij 27, 2017 1:44 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uh lijepo. Imaš pravo za detalje, zaista su dobri. Veslim se nastavku i slikama!

May the force be with you Jedi
Svarc

Član od: 24 Sij 2017
PorukaUpisano: Pet Sij 27, 2017 9:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da vas pitam, kakva imate iskustva sa kupovinom alata i opreme kod nas. Dakle treba mi par metara svijetlovoda 0.75 mm i 1 mm pa da ne kupujem kao za 0.25mm kilometar jer mi neće toliko kasnije trebati. Isto tako treba mi barem 100ml 5 minutnog epoxya. Gdje i kako vi to nabavljate?

PS 0.25mm mi je trebalo nekih 50m pa mi je daleko naisplativije bilo naručiti za 10$ preko alibabe kilometar Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Ostalo Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma