Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

K: kupnja/naručivanje maketa s njemačkog eBay-a za Vas

Započni novu temu   Tema je zaključana od strane administratora    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
markica

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Deutschland über alles
PorukaUpisano: Sri Lis 12, 2016 11:10 am    Naslov poruke: K: kupnja/naručivanje maketa s njemačkog eBay-a za Vas Citiraj ovaj komentar

Pozdrav svima

ukoliko trebate neku maketu iz Njemačke molim pogledajte ponudu prodavača michaello2010 na njemačkom eBay-u
http://www.ebay.de/sch/michaello2010/m.html?item=311673510438&hash=item4891305a26&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

Dućan je u Frankfurtu (Oder) i drži gotovo 9000 artikala po fiksnim cijenama (Airfix, Bronco, Eduard, Great Wall Hobby, Hasegawa, Hobby Boss, Kinetic, Lion Roar, Rye Field Model, Takom, Trumpeter, Zoukei Mura i tako dalje). Ipak svaki dan na aukciju ide njih cca.30 komada i aukcije su najčešće na 1 dan, ponekad 3 dana. Pogledajte što Vas zanima i javite se na PM.

Brojni članovi foruma su preko mene tamo kupili brdo maketa pa Vam mogu potvrditi povoljne cijene.

Cilj mi je uvijek napuniti paket od 10kg jer je tada poštarina za Hrvatsku 20€. Paket do 2kg je 13€. Logika je jasna, veći paket se više isplati. Ja plačam prodavaču i brinem o dostavi do Zagreba, Vi meni plačate kod preuzimanja. Ako u međuvremenu odustanete od dogovorene kupnje slijedi kazna doživotnog slaganja Frog short run maketa uz udisanje resinske prašine 6 sati dnevno.

Hvala i očekujem Vaše poruke
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Tema je zaključana od strane administratora    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma