Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

K: Tenkiste za moderni Abrams 1/35

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Poruke: 1489
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Pon Lip 13, 2016 10:07 pm    Naslov poruke: K: Tenkiste za moderni Abrams 1/35 Citiraj ovaj komentar

Dakle kupujem, ako tko ima viška dvije figure tenkista za moderne/nove Abramse (SEP TUSK II), po mogućnosti višak iz Tamiyine kutije TUSK-a II, ali se možemo dogovoriti. U krajnjem slučaju može i neki rezin po razumnoj cijeni...

Mjerilo 1/35, može i jedna figura...sve na PM.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Poruke: 1489
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Čet Jul 28, 2016 4:33 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

BUMP...mala promjena...u obzir ipak dolaze samo plastični Tamiyini iz TUSK kutije.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MakroMaki

Član od: 27 Kol 2013
Poruke: 639
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Jul 28, 2016 7:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zasto samo Tamiyini? Ima Masterboxovih plasticnih koji su navodno zgodni. Ima i rezinskih po razumnoj cijeni, kod Kineza doduse ako ti je to okej.

Mario
_________________
MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah

MK Grunf website
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Poruke: 1489
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Pet Jul 29, 2016 12:49 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

MakroMaki Napisao/la:
Zasto samo Tamiyini? Ima Masterboxovih plasticnih koji su navodno zgodni. Ima i rezinskih po razumnoj cijeni, kod Kineza doduse ako ti je to okej.

Mario


Malo sam kompliciran...masterboxove mi se ne sviđaju i ne prikazuju posadu kako meni treba, ni položajima tijela,a ni uniforma ne djeluje aktualno.
U resinu nije neki puno bolji izbor a ni cijene.
Tamiya je baš ono što mi treba ako tko ima viška - moderna oprema, normalni položaji tijela unutar otvora na kupoli. Ako ne nađem onda ću uzeti ovo kad izbace (vjerojatno do kraja godine), ovakvo nešto meni treba:
http://static1.squarespace.com/static/54da549ae4b04e41c0eb8f88/t/569e886a5827c3cdcbf13683/1453230188928/fac04388-7ef1-4461-8fd5-bca704a802ff.jpg
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MakroMaki

Član od: 27 Kol 2013
Poruke: 639
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Jul 29, 2016 8:23 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vedran Napisao/la:
Malo sam kompliciran...


Ja bih rekao da znas sto hoces, a sto ne. Wink

Enivej, ovo sto si pokazao mi se vise svidja od Tamiye. Ako ce ti trebati Hornetove glave za US tenkiste, javi se.

M
_________________
MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah

MK Grunf website
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Mali oglasi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron