

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Pon Pro 02, 2013 4:03 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ispravio robu na štitu bez po muke,sa kožom se da još malo poradit,sandale koje nosi su takve kakve su,hebiga sklapan šta san dobio nisu to Ken i Barbi kompleti pa da ih mogu češljat i minjat postole,okrenio je burin,nebo se čisti,iskreno se nadam vikendu sa štruklama u VŽ-u,kaj bu bu |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Čet Ožu 12, 2015 12:25 pm Naslov poruke: |
|
|
Tek sad vidim ovog Rimljanina. Vrlo zanimljivo... KOliko sam ja upoznat, nisu imali gaće. Za vrijeme marševa nije bilo odmora. Broj 1 i broj 2 se obavljao u hodu. Ostatak vojske je gazio po fekalijama. To čak i nije bio problem u prvih 100 redova, ali u koloni od nekoliko kilometara, pola vojske je konstantno gazila po dreku i mokraći. Ako se čini nešto grozno... Ima i gore. U ljetnim mejsecima je barem bilo toplo. Da, smrdilo je, ali u zimskim vremenima su posljednji em gazili po tome, em bili konstantno mokri od toga.
Surov život u surovim vremenima... _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Sri Lip 24, 2015 1:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo razloga zašto sam tražio uslugu printanja linija u bojama,pa moglo bi i veća površina u istoj boji pa bi sam izrezao potrebne elemente,teško je iz ruke napravit karirani detalj na odjeći
gips cca 25cm
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Čet Ruj 03, 2015 11:54 am Naslov poruke: |
|
|
| x wing Napisao/la: |
Da ne zaboravim,vidio sam nove figure,proizvođać Ronin,Sioux me izbezumio a označen je kao prvi indijanac iz serije,nek ih bude na stotine  |
Upravo dovršavam ove figure... mogao bih i ja uskoro staviti fotke na neki post.... jako dobar set... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Čet Ruj 03, 2015 11:57 am Naslov poruke: Ima ovdje odličnih figura |
|
|
| samo moraš malo poraditi na trodimenzionalnosti farbanja.. ostalo super... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Pet Ruj 04, 2015 12:30 pm Naslov poruke: Re: Ima ovdje odličnih figura |
|
|
| Nino Luk Napisao/la: | | samo moraš malo poraditi na trodimenzionalnosti farbanja.. ostalo super... |
Nije ovo ni blizu kraja,tek osnovne boje,ima tu još posla... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Sub Ruj 05, 2015 12:20 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ja sam baš jučer kroz noć završio svoju kopiju istog modela... staviti ću ih ubrzo na neki post... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Uto Ožu 01, 2016 10:05 pm Naslov poruke: |
|
|
Odljevi prvog Argonauta za LOTR dioramicu,dolazi još detalja, i dorada da se dobije efekt spojeva na kamenu,brušenja itd,cca 45cm visok
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Uto Ožu 01, 2016 10:19 pm Naslov poruke: |
|
|
I ovo priprema za bojanje,uzeo u Bratislavi dosta povoljno,nedavno dobio spisak sa masu figura itd ako nekog zanima pa mu proslijedim
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ožu 01, 2016 10:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Ova bista je odlicna. Uvijek sam si zelio odraditi neku
mrak figuru. To je resin ? Kakve su cijene ? Moze
popis na PM ? _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Uto Ožu 01, 2016 10:45 pm Naslov poruke: |
|
|
| mpuky1 Napisao/la: | Ova bista je odlicna. Uvijek sam si zelio odraditi neku
mrak figuru. To je resin ? Kakve su cijene ? Moze
popis na PM ? |
Teško na PM jer ne mogu to skinit kao popis,poslao mi je kao neke tabele mjerilo i cjenik pa pošalji neku mail adresu,cijene su bar meni predobre,ima velik raspon,pazi ima malo nedostataka,znaći pregledaš je i ukloniš onaj rub nešto kao vlas kose,ništa posebno za dovest u red |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2016 2:34 pm Naslov poruke: |
|
|
| x wing Napisao/la: | I ovo priprema za bojanje,uzeo u Bratislavi dosta povoljno,nedavno dobio spisak sa masu figura itd ako nekog zanima pa mu proslijedim
 |
Jako lijepa figura Saladina (zar ne) ... mene zanima taj popis.... ako mi ga možeš poslati bio bih zahvalan.... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2016 2:41 pm Naslov poruke: |
|
|
I da pitanje.. kakvu to dioramu namjeravaš načiniti s Argonautima.....  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2016 5:30 pm Naslov poruke: |
|
|
| Nino Luk Napisao/la: | I da pitanje.. kakvu to dioramu namjeravaš načiniti s Argonautima.....  |
Oba argonauta,između njih rijeka i dva mala brodića u prolazu  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|