Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Oldtimer GB - glasanje
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
2851cz

Član od: 11 Lip 2012
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Uto Ožu 29, 2016 1:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čestitke pobjedniku , iskreno nisam prije ovog GB vidjeo neku ljepotu u Auto maketama ali sa ovim GB sam svatio koliko sam bio u krivu . U svakom slučaju drago mi je da sam učestvovao a sa idućom biti će pitanja .
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bruce

Član od: 08 Ruj 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Ožu 29, 2016 3:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čestitam osvajaču i svim sudionicima ovog GB, finale je vidim bilo jaaako napeto Very Happy

Član od: 09 Sij 2016
Mjesto: Opatija - Zagreb
PorukaUpisano: Uto Ožu 29, 2016 9:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čestitke pobjedniku i svim sudionicima ovog GB-a. Hvala vam svima što ste mi još malo približili auto maketarstvo koje mi se sve više sviđa.

https://www.scalemates.com/profiles/mate.php?id=25715
Natrag na vrh
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Uto Ožu 29, 2016 11:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čestitke učesnicima, pobjednicima i nagrađenima.

Ajde, sad ste nas narajcali i zapalili pa otvorite još neki GB, al' dajte malo više vremena da mi militaristi koji na lageru nemamo te šarene vozilice bez mitraljeza i propelera stignemo nabavit svoju igračku i sve bojice i kemikalije koje idu uz njih. Recimo, barem 6 mjeseci. Wink

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
mico

Član od: 15 Stu 2007
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Čet Ožu 31, 2016 6:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala svima na cestitkama i svima koji ste glasovali. Bas sam se iznenadio kolko je ljudi glasovalo i nije bilo puno razlike između Camara i GTO-a. Smile Nadam se da cete imat priliku vidjet sve ove makete uzivo neki put. Wink

Cestiatm i svima koji su zavrsili makete na vrijeme, malo mi je zao sto jih nije bilo vise, osbito ova stara garda (Shinobi, Power, Shmeggy..) jer nisam vidio nista od njih otkako se HR uklopila u EU. Very Happy
Moram priznat da sam odusevljen radom kolege Bruce, jako si me iznenadio sam napravljenim i samo tako naprijed. Smile Za bugy-a nemam rijeci, odlicno je Alfa ispala a kolega 2851cz samo hrabro naprijed i bez straha. Wink Za prvu maketu izgleda odlicno a kod kako je low reko, stavi vise fotki i sto vise pitanja, da usavrsis tehniku. Smile

Veselim se novom BO-u kad god bude bio. To tada lijep maketarski pozfrav. Smile
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2016 12:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hahaha
Borise, ovaj gb je trebao trajat godinu dana al je produzen za jos 3 mjeseca zbog toga sto su samo 3 makete bile zavrsene na vrijeme
Ako se dobro sjecam, prvi gb je trajao svega 4 mjeseca, sad smo se ipak malo uljenili Very Happy Embarassed
Tako da se slobodno pridruzi iduci puta, rok ce biti minimalno godinu dana. Stignes nabavit i slozit

A neki novi gb.... ne znam kad. Na jesen imam u planu zapocet 2 makete, sumnjam da bi radio jos jednu extra samo za gb. I ove dvije ce bit dosta zahtjevni projekti samo po sebi
No vidjet cemo kako ekipa dise poslje ljeta

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2016 2:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
Hahaha
Borise, ovaj gb je trebao trajat godinu dana al je produzen za jos 3 mjeseca zbog toga sto su samo 3 makete bile zavrsene na vrijeme
Ako se dobro sjecam, prvi gb je trajao svega 4 mjeseca, sad smo se ipak malo uljenili Very Happy Embarassed
Tako da se slobodno pridruzi iduci puta, rok ce biti minimalno godinu dana. Stignes nabavit i slozit

A neki novi gb.... ne znam kad. Na jesen imam u planu zapocet 2 makete, sumnjam da bi radio jos jednu extra samo za gb. I ove dvije ce bit dosta zahtjevni projekti samo po sebi
No vidjet cemo kako ekipa dise poslje ljeta

Odlično, taman do jeseni stignem završit Mikinog McLarena, narajcali ste me ovim GB-om pa sam ga iznio iz podruma neki dan i nastavio radove. Very Happy Very Happy Very Happy

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4
Stranica 4/4

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma