Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Ferrari 348 TS - Revell

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Bruce

Član od: 08 Ruj 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Kol 08, 2015 9:11 pm    Naslov poruke: Ferrari 348 TS - Revell Citiraj ovaj komentar

Pozdrav,

Evo napokon sam poslikao malo 348, pa ga dodajem u gotove radove, već neko vrijeme stoji gotov. Slikano mobitelom, slike i nisu toliko ni loše ispale, samo mi paneli na nekim slikama izgledaju kao nisu ni malo zatamljeni, valjda je nekim slikama to zbog jake svijetlosti na mobitelu tako ispalo.

Inače, što se tiče same makete, meni dosad definitivno najgora što se tiče fittinga. Osim što su rascijepili body kopletno, revell je zamislio da dio dijelova ide na body a dio na podnicu i sve se onda to mora poklopiti kod spajanja, gornji dijelovi se kose sa donjima, te ništa ne paše jedno na drugo i sve vuče na svoju stranu, nisam uopće zadovoljan kako sve ne sjeda... Desni auspuh također je dobio tendenciju da želi prema dolje, to ću se potruditi dodatno riješiti.

Dalje i stakla se neka lijepe za body a neka za podnicu, te su bočna dodatno komplicirana za postaviti jer ne sjedaju kako treba i trebala bi se držati na desetinki milimetra.

Evo da ne duljim, ipak je sastavljen i za policu će biti dobar.

Član od: 13 Sij 2015
Mjesto: Beli Manastir
PorukaUpisano: Sub Kol 08, 2015 11:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ako je maketa stvarno tako loša za slagati kako si rekao, onda ti skidam kapu, jer meni ovo izgleda savršeno Smile Svaka čast!

http://modelling-gp.weebly.com/
https://www.facebook.com/gpmodels87
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Ned Kol 09, 2015 12:33 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da, paneli izgledaju malo nedovoljno naglaseni, ali ako velis da je do mobitela, ja cu ti vjerovat

izgleda dosta dobro, boja je dobro sjela, kad rijesis desni auspuh, za policu ce bit dobar Very Happy

Low: poruka promijenjena dana: Ned Kol 09, 2015 12:03 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Kurfurst

Član od: 28 Pro 2014
Mjesto: Split-Kamen
PorukaUpisano: Ned Kol 09, 2015 10:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Izgleda genijalno!
Jako je "cavallino" . Cool

U maketarstvu nije bitno čime si to napravio nego kako to izgleda!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Kol 12, 2015 9:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vidio sam progres makete i dijelove iz kutije ,mogu ti reči da je odlično ispao na kraju Cool Very Happy .

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma