Upisano: Ned Stu 16, 2014 1:14 pm Naslov poruke: eduard albatros d.III 1/48
Dok skupljam inspiraciju za nastavak sa bistama , figurama i ostalim oblicima barbika odlučio sam probat malo avijacije. Odluka je pala na albatros d.III 1/48 weekend edition sa ponešto plehova. Neznam da li je ovo pametan izbor za prvi avion al reko sam sebi wtf ajmo probat. Na slikama se možda i ne vidi al probao sam skrečat opruge na ventilima i dodao sam nešto ožičenja.... Za sada baš guštam i isprobavam....
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma