Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

CRNA KRALJICA
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed

Započni novu temu   Tema je zaključana od strane administratora    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
tino

Član od: 13 Pro 2010
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 10:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
da da, zbilja kraaaasna organizacija, ni jedna najava natjecanja na forumu... no to je vec jedna druga sfera...

tu se slažem, makar sam bio.. puno lijepih maketa, ali neznam jel se to meni čini ili je ove godine bilo maketa u puuno manjem broju ?

Član od: 08 Lis 2009
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 10:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

... by HUVM

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Danny

Član od: 19 Pro 2008
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 10:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kao i svake godine super organizirano i odlicne makete za pogledat i za novce potrosit Smile .Jedina zamjerka (znam da to nije do organizatora),al ja sam zivce zgubil s parkingom,ubilo me u pojam!
hrmodeler

Član od: 20 Ruj 2011
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 10:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pridružujem se čestitkama!
Posebno želim pohvaliti kolegu maketara koji je držao malu školu maketarstva i imao strpljenja sa djecom, gdje je moj sin složio maketu danas. Smile

Član od: 05 Jul 2010
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 10:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Neka netko stavi sliku makete Best of show, uopće nisam prepoznao o čemu se radi na projektoru
Natrag na vrh
kreso

Član od: 08 Lis 2009
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 11:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pozdrav jos jednom
Natrag na vrh
kru65mi

Član od: 28 Lis 2007
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 11:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ako ovo nije best of show ................
Natrag na vrh
daneel

Član od: 12 Lis 2005
PorukaUpisano: Sub Ruj 13, 2014 11:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

bio danas, samo prekratko nažalost... sve pohvale organizatorima, svaka čast i samo tako nastavite. vidio sam onu gomilu maketa i nagrada za pobjednike, i moram priznat bilo mi je drago... kad se sjetim kako su počela ta natjecanja kod nas, "nagradni fond" je bio puno manji, ako ga je uopće i bilo...
a sada, zahvaljujući dugogodišnjem trudu, ipak se vidi da se nešto postiglo (da me se pogrešno ne shvati, ovdje mislim na cijelu maketarsku scenu kod nas i organizatore svih natjecanja, ne želim nikoga posebno izdvajati). znam koliko je teško uopće organizirati ovako nešto, a kamoli dovući i sponzore itd...
žao mi je jedino što je bilo relativno malo maketa ove godine (ili mi se samo čini), ali isto tako je bilo i na kupu zagreb, valjda ova godina jednostavno nije "rodna".
e da, i onaj dc-9 u 72-ojci... meni osobno najupečatljivija maketa na natjecanju
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 12:16 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zanimljive fotke...
Nego, ima li tko više slika civilnih vozila?
Hvala unaprijed Smile

Član od: 05 Jul 2010
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 8:17 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo par mojih slika civilnih

ovaj DTM BMW, Golf i zeleni motor su u juniorskoj
Natrag na vrh
101Airborne

Član od: 18 Svi 2007
Mjesto: ZAGREB
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 11:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vedran Napisao/la:
Neka netko stavi sliku makete Best of show, uopće nisam prepoznao o čemu se radi na projektoru

Best of show ti je bila "Sarajevo olympics".

You have enemies? GOOD. That means you actually stood up for something in your life.
Natrag na vrh
Ivo P.

Član od: 21 Pro 2013
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 12:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I ja ću kad budem velik' doć na Crnu kraljicu Very Happy Odlični radovi...
pacman69

Član od: 02 Lip 2008
Mjesto: Sisak
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 3:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Još jednom prekrasno natjecanje sa hrpom zaista kvalitetnih radova i vrlo dobrom organizacijom. Pohvale organizatorima i čestitke svim sudionicima i nagrađenima od sisačkih maketara!
Natrag na vrh
Airbus89

Član od: 02 Velj 2011
Mjesto: Dubrovnik/Bec
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 7:49 pm    Naslov poruke: IPMS Citiraj ovaj komentar

u ime kolega iz IPMS-a austria se zelim zahvaliti organizatoru na gostoprimstvu i lijepo provedenom danu, cestitke na organizaciji kao i svim nagradjenim. Vidimo se 2015.
pozdrav
Branko
Natrag na vrh
Hrcak

Član od: 29 Jul 2010
PorukaUpisano: Ned Ruj 14, 2014 9:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nevezano uz organizaciju koja je bila poslovicno na razini, ove godine je po vlastitom subjektivizmu nazalost bila najlosija CK do danas, broj radova je bio vrlo mali.
Uz nadu da ce ulazak u EU donekle galvanizirati i maketare i shopove da dodju...ironicno vec 2013god.se osjetio pad samog natjecanja, 2014 god. je vrlo vidljivo potvrdila ranije.
I uz krizu i zivot kao takav tesko se oteti dojmu da nesto kardinalno ne stima sa natjecanjima u RH u zadnje dvije god......
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Tema je zaključana od strane administratora    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
Stranica 2/8

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma