Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Kolekcija WW2 1/72 (proljetno čišćenje)
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 11:48 am    Naslov poruke: Kolekcija WW2 1/72 (proljetno čišćenje) Citiraj ovaj komentar

Ukratko, čistio sam vitrinu gdje držim lovce WW2 pa sam ih iznjeo na terasu ,pa rekoh zašto ne pofotkati i malo se hvaliti na forumu Very Happy Very Happy Very Happy
Radi se o svim mojim jednomotornim i dvomotornim lovcima iz WW-2 fale još bombarderi i jurišnici te par školskih... Prilikom manevriranja van-nutra uspio sam slomiti samo jedan stajni trap ,mislim da je to dobar omjer Very Happy Very Happy Very Happy







I izazov za kraj ko nabroji sve tipove i verzije dotičnih aviona ima pifce! Very Happy
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mpuky1

Član od: 08 Velj 2012
Poruke: 1795
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 12:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka ti čast Very Happy
_________________
WHO DARES WINS
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 5798
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 12:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lipo za vidjeti ovakav kvantitet i kvalitetu na okupu, baš gušt !! Cool Otpuhuje pjenu
_________________
Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Poruke: 3566
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 12:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka cast.Odlicna kolekcija.A uz to i makete su ti vrhunski odradjene.Sad mogao bi da otvoris mini muzej plasticnog maketarstva i ww2 vazduhoplovstva Very Happy
_________________
https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Damir
Gost
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 12:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka čast, vjerujem da si po omjeru brzine, kvantitete i kvalitete prvak Hrvatske u maketarstvu. Za koliko vremena si ovo sve složio?
Natrag na vrh
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Poruke: 1264
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 1:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Opa Very Happy
_________________


凸(¬‿¬)凸
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 1:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

isso miki...svaka cast Shocked Shocked
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
antolic

Član od: 21 Ožu 2012
Poruke: 99
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 2:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka cast majstore. Odlicna kolekcija.
Koja je brojka u igri?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 3:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Fala ,fala!
Citat:
Za koliko vremena si ovo sve složio?

Pa u osnovnoj sam radio pretežno moderne mlažnjake ,a tam početkom domovinskog rata/srednje škole sam otkrio WW2 i onda sam krenuo s njima, dakle radi se o nekih 20-23g.
Citat:
Koja je brojka u igri?

Pa prebrojite ih Very Happy ,mislim da ih na fotki ima oko 120, a ima po vitrinama još desetak bombardera, jurišnika,i školskih, još neš mlaznih, figura, oklopa...
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
viper

Član od: 07 Pro 2005
Poruke: 1670
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 3:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

svaka čast Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 3:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja uživam i zavidim ti gledajući ovu tvoju predivnu terasu, sve ostalo je samo hrpa obojane plastike. Very Happy

Šala mala, kolekcija je impozantna. Wink
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario Raguž

Član od: 09 Stu 2005
Poruke: 1284
Mjesto: Dubrovnik
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 4:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Brate, brate! Smile
Koji je ono mali svijetli Poljak kojemu je Zero na '6 o clock?
_________________
Svi smo mi Marko Babić
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 4:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Citat:
Koji je ono mali svijetli Poljak kojemu je Zero na '6 o clock?

Misliš on je Zeru na '6 o clock, Zero je njemu na '12 o clock. Wink
PZL P.50 Jastrzab, prvi prototip, najgori komad plastike koji sam slagao...
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Gak

Član od: 30 Svi 2011
Poruke: 574
Mjesto: Pula
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 5:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Impresivno!

Samo stvarno je steta drzat ih na polici bez stakla, jednom kad prasina sjedne na njih, nikad to vise nije to... Stara boljka vecine maketara.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
L 555 BAT

Član od: 20 Lis 2008
Poruke: 323
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 6:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

impresivno , što drugo reć'!!
_________________
MAK Reoplan - Split
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
Stranica 1/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron