

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 11:48 am Naslov poruke: Kolekcija WW2 1/72 (proljetno čišćenje) |
|
|
Ukratko, čistio sam vitrinu gdje držim lovce WW2 pa sam ih iznjeo na terasu ,pa rekoh zašto ne pofotkati i malo se hvaliti na forumu
Radi se o svim mojim jednomotornim i dvomotornim lovcima iz WW-2 fale još bombarderi i jurišnici te par školskih... Prilikom manevriranja van-nutra uspio sam slomiti samo jedan stajni trap ,mislim da je to dobar omjer
I izazov za kraj ko nabroji sve tipove i verzije dotičnih aviona ima pifce!  _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 12:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka ti čast  _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 12:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka cast.Odlicna kolekcija.A uz to i makete su ti vrhunski odradjene.Sad mogao bi da otvoris mini muzej plasticnog maketarstva i ww2 vazduhoplovstva  _________________ https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 12:58 pm Naslov poruke: |
|
|
| Svaka čast, vjerujem da si po omjeru brzine, kvantitete i kvalitete prvak Hrvatske u maketarstvu. Za koliko vremena si ovo sve složio? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 1:28 pm Naslov poruke: |
|
|
Opa  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 1:44 pm Naslov poruke: |
|
|
isso miki...svaka cast  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| antolic
 | | Član od: 21 Ožu 2012 | | Poruke: 99 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 2:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka cast majstore. Odlicna kolekcija.
Koja je brojka u igri? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 3:03 pm Naslov poruke: |
|
|
Fala ,fala!
| Citat: | | Za koliko vremena si ovo sve složio? |
Pa u osnovnoj sam radio pretežno moderne mlažnjake ,a tam početkom domovinskog rata/srednje škole sam otkrio WW2 i onda sam krenuo s njima, dakle radi se o nekih 20-23g.
| Citat: | | Koja je brojka u igri? |
Pa prebrojite ih ,mislim da ih na fotki ima oko 120, a ima po vitrinama još desetak bombardera, jurišnika,i školskih, još neš mlaznih, figura, oklopa... _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 3:25 pm Naslov poruke: |
|
|
svaka čast  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 3:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Ja uživam i zavidim ti gledajući ovu tvoju predivnu terasu, sve ostalo je samo hrpa obojane plastike.
Šala mala, kolekcija je impozantna.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario Raguž
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1284 | | Mjesto: Dubrovnik |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 4:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Brate, brate!
Koji je ono mali svijetli Poljak kojemu je Zero na '6 o clock? _________________ Svi smo mi Marko Babić |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 4:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| Citat: | | Koji je ono mali svijetli Poljak kojemu je Zero na '6 o clock? |
Misliš on je Zeru na '6 o clock, Zero je njemu na '12 o clock.
PZL P.50 Jastrzab, prvi prototip, najgori komad plastike koji sam slagao... _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 5:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Impresivno!
Samo stvarno je steta drzat ih na polici bez stakla, jednom kad prasina sjedne na njih, nikad to vise nije to... Stara boljka vecine maketara. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| L 555 BAT
 | | Član od: 20 Lis 2008 | | Poruke: 323 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 6:09 pm Naslov poruke: |
|
|
impresivno , što drugo reć'!! _________________ MAK Reoplan - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|