

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| 2851cz
| | Član od: 11 Lip 2012 | | Poruke: 1013 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Sri Jul 30, 2014 7:18 pm Naslov poruke: |
|
|
| Uh , sve bolje i bolje pogotovo što se radi o" muškom mjerilu". |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Jul 30, 2014 10:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Krasan je. _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Jul 31, 2014 9:31 am Naslov poruke: |
|
|
Dobro izgleda. Vetikalac lako popraviš sa tankim kistom, samo pazi da ti ton crvene boje bude kao i na dekalu... _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Čet Jul 31, 2014 4:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Ljudi hvala vam i drago mi je da vam se sviđa
@ Grunf - I ja sam mislio tako da ga popravim, jer mi se čini da su i rubovi bili crvene boje a dekal pokriva samo ivične dijelove.
Evo još malo dekala
Krila su odrađena bez problema
a ovde je bilo povuci-potegni
Ostali su još dekali na propeleru, ali to kad se osuši slikarska uljna boja.
Pozdrav,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Čet Jul 31, 2014 7:08 pm Naslov poruke: |
|
|
Stari ti rasturas nema smisla uopce komentirati iz makete u maketu sve si bolji, samo fotke ljepo copy i na hard za arhivu spremam. _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aces High
 | | Član od: 02 Lip 2009 | | Poruke: 197 | | Mjesto: Đakovo |
|
Upisano: Čet Jul 31, 2014 10:43 pm Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Kol 01, 2014 2:11 pm Naslov poruke: |
|
|
Ako radiš sa uljima efekte drva na propeleru, onda to trebaš napraviti prije postavljanja stencila proizvođača (u tvom slučaju predpostavljam Axial)... _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sub Kol 02, 2014 11:33 am Naslov poruke: |
|
|
Drugari hvala svima na javljanju
@ Grunf tako i radim, prvo boja pa stencili. Doduše samo sam onako obojen propeler prešao slikarskom Burnt Umber bojom. Čekam da se suhne pa da ih lijepim  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Uto Kol 12, 2014 3:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobar dan drugari.
Pitao sam se kada će ovaj avion strefiti peh i na koji način. Ispostavilo se da će mi ispasti i da će horizontalac puknuti. Bilo mi je malo krivo, ali popravio sam ga i krenuo dalje. Nisam puno uradio. Malo prljanja slikarskim uljnim bojama, odrađen wash i par stvari postavljenoi na svoje mjesto. Morao sam uraditi i mali vjetrobran jer ga Eduard nije dao. Zaboravio sam da ga slikam, ali pokazaću ga bolje drugi put. Film od dekala na horizontalcu se vidi, ai šta je tu je.
Eto toliko do idućeg javljanja.
Pozdrav,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Čet Kol 14, 2014 5:21 pm Naslov poruke: |
|
|
Nisam neki fan dvokrilaca, ali ovo mi izgleda fantastično! _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pon Kol 18, 2014 5:11 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobar dan.
Antune hvala
Danas sam dobio od kolege Profe na poklon materijal za "sajle", pa sam odmah isprobao da vidim kako ide i moram reći da sam više nego zadovoljan!
Evo i vjetrobrana koji sam malo zamaglio i na kojem sam izbušio rupu
Još malo i gotovo!
Pozdrav,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Pon Kol 18, 2014 6:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Kada ovo vidim dobijem i ja želju da napravim nekog dvokrilca.
A kakav je to materijal za sajle? _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Uto Kol 19, 2014 12:52 pm Naslov poruke: |
|
|
| Antun Janković Napisao/la: | Kada ovo vidim dobijem i ja želju da napravim nekog dvokrilca.
A kakav je to materijal za sajle? |
Hvala drug
Ovo je neka tanka guma. Nema veliku snagu, tako da neće saviti krila a neće ni pući niti se saviti ako je slučajno dotakneš nakon postavljanja na model.
Laičko objašnjenje, žao mi je  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Ned Kol 24, 2014 5:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Zdravo svima.
Postavio sam upornice (koje su me malo namučile), gornje krilo i sajle.
Evo kako to sada izgleda:
Ostalo je još par sitnica da uradim (točkovi, podlaoga...), ali u narednih nekoliko dana sigurno neću imati vremena.
Pozdrav,
Mladen. _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|