Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Kompresor

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
limachcro

Član od: 13 Lis 2009
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Kol 15, 2014 12:53 pm    Naslov poruke: Kompresor Citiraj ovaj komentar

Pozdrav kolege maketari.
Imam jedno pitanje za vas. Dakle radi se kompresoru kojeg mogu dobiti od susjeda jel on nema kamo sa njime a zna da se ja bavim maketarstvom pa bi mi ga poklonio. Interesira me da li mogu taj kompresor koristiti za farbanje maketa i da li bi trebao raditi nekakve dodadne priključke , redukcije da smanjim tlak. Evo priložit ću slike pa bih vas moli za savjete i odgovore.

Evo slike kompresora.

Hvala unaprijed na odgovoru i lijepi pozdrav od Edija iz Rijeke.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Kapitän zur See

Član od: 17 Ruj 2010
Mjesto: Konjščina
PorukaUpisano: Pet Kol 15, 2014 7:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prije izlaza crijeva iz kompresora mora biti tzv. "predgrupa" odnosno ventil na kojem možeš regulirati izlazni pritisak. Za rad treba biti od 1-2 bara.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma