

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Roland
 | | Član od: 11 Kol 2013 | | Poruke: 404 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 5:10 pm Naslov poruke: Svijetsko prvenstvo brodomaketara 2014 STARA ZAGORA Bulgaria |
|
|
evo danas konačno i službeno potvrđen moj odlazak na svijetsko prvenstvo
nakon dugo dugo pričanja i peripetija Hrvatski Maketarski Savez odobrio mi je
odlazak na to prvenstvo iako sam moram riješiti prijevoz ali evo idem...
od 28.06 - do 6.07 predstavljat ću RH sa svoja tri broda
ALERT
JADRAN
U-BOOT 552
držite mi fige!, a kada se vratim ovdje na ovim stranicama podnest ću izvještaj, rezultate i naravno brdo fotografija kvalitetnih brodova iz cijelog svijeta ako ima koja dobra duša koja želi pomoć po pitanju prijevoza tj posudbi ili najam kombija javite mi...
unaprijed HVALA !!! _________________ pozdrav ROLAND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 6:37 pm Naslov poruke: Re: Svijetsko prvenstvo brodomaketara 2014 STARA ZAGORA Bulg |
|
|
| Roland Napisao/la: | evo danas konačno i službeno potvrđen moj odlazak na svijetsko prvenstvo
nakon dugo dugo pričanja i peripetija Hrvatski Maketarski Savez !!! |
sretan put i brdo medalja zelim...
cekamo slike
ali ovaj naziv mi nije sjeo...ne bi li to trebao biti BRODO-maketarski savez??
ili su brodovi jedine makete??ostalo nist??
a mi se ubili pokusavajuci stvoriti IPMS...kad ono - vec imamo maketarski savez.....
i B ) kaj ti oni imaju odobravat ili ne?? ides u svoje ime ili njihovo? ak ides u svoje, nemaju kaj trkeljat, ak ides u njihovo jer trkeljaju, nek plate put.....
enivej, pazi na se i donesi neke medalje i slike  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Roland
 | | Član od: 11 Kol 2013 | | Poruke: 404 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 7:57 pm Naslov poruke: |
|
|
JE I JA SAM TAKO MISLIO ! idem na svoj trošak radim šta oću...
prijave za SP može napraviti samo savez papire za brodove može izdati samo savez... na SP može se otputovat jedino ako si pobjedio na državnom prvenstvu !???....
državno je poslije svijetskog a brodovi su gotovi
prošle godine donesem Alerta na državno prvenstvo i evo iznenađenja nemogu se takmičit jer ALERT nije hrvatski brod!!!!! (NACIONALNA PRAVILA)
Pa šta da idem na svijetsko prvenstvo među svim onim perfektnim brodovima sa bracerom????ili možda batanom?
i onda mi reču treba poticat mlade na maketarstvo ????
pitao sam da me puste (HR Brodomaketarski savez ) na SP na temelju dosadašnjih rezultata EU prvak 2013 godine NEMOŽE !!!!
no sada smo se konačno dogovorili i Ja idem
imam sve papire napravili smo prijave i rezervirali smještaj
sada samo čekam konkurenciju i idemo u ring ... _________________ pozdrav ROLAND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 8:00 pm Naslov poruke: |
|
|
pffffffffffffffffffffffff
uclani se u austrijski ili neki drugi savez...pa nosi medalje drugoj drzavi...hrpa starih se...nja....
znaci ipak je BRODOmaketarski savez, a ne Maketarski?? _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mskukan
 | | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 1680 | |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 8:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Želim ti uspjeh. a gdje je to?
ZANEMARI: piše u naslovu  _________________ Skuki
Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Tomo
 | | Član od: 06 Stu 2005 | | Poruke: 1725 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 8:24 pm Naslov poruke: |
|
|
| Roland Napisao/la: | JE I JA SAM TAKO MISLIO ! idem na svoj trošak radim šta oću...
prijave za SP može napraviti samo savez papire za brodove može izdati samo savez... na SP može se otputovat jedino ako si pobjedio na državnom prvenstvu !???....
državno je poslije svijetskog a brodovi su gotovi
prošle godine donesem Alerta na državno prvenstvo i evo iznenađenja nemogu se takmičit jer ALERT nije hrvatski brod!!!!! (NACIONALNA PRAVILA)
Pa šta da idem na svijetsko prvenstvo među svim onim perfektnim brodovima sa bracerom????ili možda batanom?
i onda mi reču treba poticat mlade na maketarstvo ????
pitao sam da me puste (HR Brodomaketarski savez ) na SP na temelju dosadašnjih rezultata EU prvak 2013 godine NEMOŽE !!!!
no sada smo se konačno dogovorili i Ja idem
imam sve papire napravili smo prijave i rezervirali smještaj
sada samo čekam konkurenciju i idemo u ring ... |
Čovječe i u hobiju ima birokracije.
Nadam se da imaš biljege odgovarajuće vrijednosti na papirima..
Treba na hitro.hr i maketarstvu.
U svakom slučaju sretno. Obut ćemo kockaste majce, ispeć kokice, rashladit pivo i čekat rezultate na forumu |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| markojeras
| | Član od: 08 Lis 2005 | | Poruke: 914 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Lip 13, 2014 9:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Sretno! _________________ Uviek napried! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Lip 14, 2014 9:44 pm Naslov poruke: |
|
|
...uživaj tamo i donesi nešto da proslavimo...sretan ti put... _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dog
 | | Član od: 17 Stu 2006 | | Poruke: 564 | | Mjesto: rijeka |
|
Upisano: Ned Lip 15, 2014 11:00 pm Naslov poruke: |
|
|
| U HBS pravila se prilagođavaju po principu, ko bliži oltaru... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Roland
 | | Član od: 11 Kol 2013 | | Poruke: 404 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Sri Lip 18, 2014 3:02 pm Naslov poruke: |
|
|
uvijek se nađe neka dobra duša i evo riješen je prijevoz za Bugarsku
veliko hvala Ribarnici VOLOSKO na ustupljenom kombiju (Mercedes Vito)
tako da 28.06. u ranim jutarnjim satima putujem i predstavljam RH na svijetskom prvenstvu brodomaketara Stara Zagora 2014... _________________ pozdrav ROLAND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Sri Lip 18, 2014 8:00 pm Naslov poruke: |
|
|
idi, vidi i .. ma šta ću govorit  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Roland
 | | Član od: 11 Kol 2013 | | Poruke: 404 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Pet Lip 20, 2014 1:23 am Naslov poruke: |
|
|
Leo dolaze Rusi bit će prejaka konkurencija ! _________________ pozdrav ROLAND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Lip 24, 2014 11:59 am Naslov poruke: |
|
|
Puno sreće i čekamo izvješće sa puno fotografija.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Lip 24, 2014 1:16 pm Naslov poruke: |
|
|
Neka ti je sa srecom. _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Roland
 | | Član od: 11 Kol 2013 | | Poruke: 404 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Čet Lip 26, 2014 1:22 am Naslov poruke: |
|
|
Hvala lijepa svima na podršci no za medalje ovaj put će to ić malo teže
Konkurencija je žestoka dolaze Rusi sa svojim brodovima a to su one makete koje se rade po nekoliko godina sa njihovom tradicijom i iskustvom u brodomaketarstvu došli su do savršenstva samo alate i pripreme koje koriste za pojedine dijelove zavrti ti se u glavi pratim ih na stranim forumima i to su vrhunski majstori Profesionalci koji rade i žive od tih maketa tako da mi pojedinci teško možemo konkurirat jednoj tako jakoj naciji
Pokusavao sam u par navrata nabavit neke nacrte od njih ali bez uspjeha!
Čuvaju sve za sebe. I na taj način ne žele konkurenciju nedavno sam kupio jedan stroj od jednog rusa i polako probijam led postali smo prijatelji na Facebok u i sve više dobijam pohvala za moj rad tako da se nadam da će me polako prihvatit u njihov maketarski svijet koji je po meni šta se tiče brodova
No1...
Kako sam i obećao detaljno ću Vas izvjestit kako tekstom iskustvom i fotografijama sa Svijetskog prvenstva do tada strpljivo čekajte a ja trenutno
Spremam svu tehničku dokumentaciju i šminkam moje brodove kako bi časno predstavio RH da i oni vide da i mi imamo konja za trku!
Ne spavam od uzbuđenja već danima i stalno nešto popravljam kako bi mi suci pronašli čim manje grešaka a Vi navijajte i držite mi fige čujemo se kada se vratim !!!
Jerr MAKETARIT se mora... _________________ pozdrav ROLAND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|