

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Moky
 | | Član od: 15 Lis 2007 | | Poruke: 278 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Ned Ožu 23, 2014 6:23 pm Naslov poruke: Kamuflaža do-17 z |
|
|
Ako neko slučajno ima sastavnicu od Revellove makete da skenira šemu farbanja i postavi na forum ili mi pošalje na pp.bio bi mu jako zahvalan.Naime imam staru Frogovu maketu ali nemam šeme farbanja.Hvala. _________________ Rusi su ZAKON ! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Ned Ožu 23, 2014 7:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Za silu možda posluži ovo:
Moram potražiti sasatvnicu za bolji sken. _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|