

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Luftwaffe
 | | Član od: 19 Lip 2008 | | Poruke: 873 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 8:03 pm Naslov poruke: Fw-190A-8 Maj. Heinz Bär 1/48 Dragon |
|
|
Evo prvenca za ovu godinu, avion koji pocinjem sve vise da volim u idealnoj razmeri
Sama maketa odlicna za rad iako dosta stara, bilo je pravo uzivanje raditi
Meni se jako svidja a evo da podelim i sa vama
Sve sitne greske su produkt neznanja iz ove oblasti posto sam navikao jetove da radim do sad
Antenu nisam razvukao posto nisam siguran kako bi to ispalo pa da ne zabrljam nesto

Luftwaffe: poruka promijenjena dana: Sri Sij 08, 2014 9:55 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 8:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ja nemam šta puno pričat jer gotovo ništa ne radim ali mislim (po prvoj fotki) da ti kola stoje poprilično krivo u odnosu na trup aviona-više su trebala bit izbačena prema naprijed. Isprika ako je u pitanju kut slikanja ali mislin da si falio a da se popravit. Nekako ga je puno promijenilo vizualno. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Luftwaffe
 | | Član od: 19 Lip 2008 | | Poruke: 873 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 8:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Uh u pravu si pogledao sam sad fotke pravog bas sam ih iskrivio
Hvala na sugestiji sredicu to  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 8:24 pm Naslov poruke: |
|
|
Lijepo izgleda!
Stavi slike i kada popraviš točkove |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 8:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Lijep je. Šteta što nisi stavio antenu. _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 8:43 pm Naslov poruke: |
|
|
Sve super jedino te noge popravi koliko su unazad toliko bi trebale biti unaprijed, sad tek vidim samo zamjeni noge, a poklppci su OK o onda ce vise manje same sjesti u pravilam polozaj, malo naprijed o prema unutra.
Bas si ga fino obojao i umjereno zamazan.
Naravno razvuci antenu od poklopca na rep i neka bude zategnuta.
I topovi trebaju biti na oba krila dva vanjska samo malo kraca cijev od ove koja je na ljevom krilu, jedino sad napamet ne znam dali je Bar imao uljonjene vanjske topove, dosta cest slucaj da se ustedi na tezini. _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Luftwaffe
 | | Član od: 19 Lip 2008 | | Poruke: 873 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 9:19 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo ga sredjeno po kratkom postupku
Sad moze da prodje?
@Karaya
Da na ovom su skinuti oni R3 topovi sto idu ispod krila zbog tezine |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| ZacP
 | | Član od: 30 Lis 2005 | | Poruke: 355 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 9:55 pm Naslov poruke: |
|
|
I još uvijek ti nije čudna ova "topovska" asimetrija? _________________ ZacP
"StoneHeart"
Ze-Ro Decals
F. William Engdahl "Stoljeće rata" - pročitati |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Luftwaffe
 | | Član od: 19 Lip 2008 | | Poruke: 873 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 10:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Naleteo sam na par maketa gde je tako bilo uradjeno a ne znam stvarno kako je bilo na pravom ne razumem se u tematiku
Ako neko ima fotku slucajno ili informaciju i to cu da popravim nije problem
Tu sam da ucim  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| ZacP
 | | Član od: 30 Lis 2005 | | Poruke: 355 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 10:40 pm Naslov poruke: |
|
|
Kasni FW-190 ima moguće konfiguracije: 4 topa (u krilima) i 2 mitraljeza (u trupu) ili dva topa (u krilima, vanjski maknuti) i 2 mitraljeza (u trupu).
Tvoja maketa ima 2 mitraljeza u trupu (nije sporno), dva topa u krilima (unutarnje pozicije) i jednu topovsku cijev zapiknutu u lijevo krilo, na krivoj poziciji i krive duljine. Siguran sam da to u sastavnici nije tako, a ne bi ni trebalo biti preteško u Google upisati "fw 190 heinz bar". _________________ ZacP
"StoneHeart"
Ze-Ro Decals
F. William Engdahl "Stoljeće rata" - pročitati |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Sri Sij 08, 2014 10:41 pm Naslov poruke: |
|
|
[url]http://www.asisbiz.com/il2/Fw-190A/Fw-190A-JG1.6-(R13+-)/images/Art-Fw-190A7-6-Stab-II.JG1-Red-13-Heinz-Bar-WNr-431007-Stormede-Germany-Apr-1944-0B.jpg[/url]
Ovo je Eduardova sastavnica.
Pogledaj ovdje ovo ti je pitot cijev ali onda nema ove na kraju krila a i ova treba biti puno tanja.
Ovo je fotka i ne vide se vanjski topovi.
[url]http://www.asisbiz.com/il2/Fw-190A/Fw-190A-JG1.6-(R23+-)/images/Aircrew-Luftwaffe-JG1-Gruppenkomandeur-Heinz-Bar-1944-01.jpg[/url] _________________ Vedran
Karaya: poruka promijenjena dana: Čet Sij 09, 2014 11:41 am; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vukic
 | | Član od: 16 Stu 2010 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: 385 km predaleko |
|
Upisano: Čet Sij 09, 2014 12:04 am Naslov poruke: |
|
|
Divota. Odlicno bojanje. Nekako se sve stopilo i bas izgleda dobro. Antenu nije nikakav problem stavit. Samo malo opreza i par minuta posla _________________ Grade moj! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Luftwaffe
 | | Član od: 19 Lip 2008 | | Poruke: 873 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Čet Sij 09, 2014 12:22 am Naslov poruke: |
|
|
Hvala na savetima, skinucu onu sa vrha krila a ovu prebaciti na drugo krilo kako bi trebalo da bude  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mislav
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 425 | |
|
Upisano: Čet Sij 09, 2014 9:55 am Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo odrađeno.
S time da ti je ovaj zrakoplov zapravo A7 a ne A8. Ali razlika je tako mala da 90% ljudi neće niti primjetiti. _________________ Mislav |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vukic
 | | Član od: 16 Stu 2010 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: 385 km predaleko |
|
Upisano: Čet Sij 09, 2014 1:19 pm Naslov poruke: |
|
|
Samo pitanje. Bi li crvena traka na repu trebala biti ravna-jednake sirine? _________________ Grade moj! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|