

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| hrast
 | | Član od: 03 Lip 2013 | | Poruke: 75 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Ruj 20, 2013 10:08 am Naslov poruke: tanganjika |
|
|
postovani Svi,
pri izradi palube na maketi "Leida"od Corel-a fali mi jedna letvica dimenzija:
0,6x3 mm i odprilike duzine 30 cm. Drvo je kao sto naslov kaze "tanganjika"
Molio bih, ako netko ima viška da mi se javi.
Hvala
P.S. ako su svi kitovi od Corel-a , kao ovaj moj , NE KUPUJTE |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zore70split
 | | Član od: 15 Lis 2011 | | Poruke: 149 | |
|
Upisano: Sub Ruj 21, 2013 2:46 pm Naslov poruke: |
|
|
Teško je naći tanganjiku u malenim komadima jer je ezotično drvo i relativno skupo pa se ne isplati uzimat cilu dasku
Ja je trenutno neman ali zadnje šta san nabavija je bilo nešto ostataka od opremanja jednog broda.
Zato provaj ko malih brodograditelja u svojoj okolici ili nekih koji se bave interijerima po bodima |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 2milimetra
| | Član od: 26 Sij 2011 | | Poruke: 142 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Ned Lis 06, 2013 7:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Koje je boje to drvo "tanganjika" ??
Može li koje drugo sličnih karakteristika ?
Mislim da bi mogao tu staviti mahagonij i ne bi se vidila razlika |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|