Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

8. maketarski kup Crna Kraljica by HUVM
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  Naprijed

Započni novu temu   Tema je zaključana od strane administratora    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Stips

Član od: 23 Ruj 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Ruj 15, 2013 8:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ljudi pozz,

U ime organizatora CK zahvaljujem se svima Vam koji ste došli "gore" i svojim dolaskom nam uveličali ovogodišnju CK, a koja je prema svim dosadašnjim podacima oborila rekord po broju maketa kako u natjecateljskom tako i u izložbenom dijelu. Nadamo se da ste bili zadovoljni i pratećim buvljakom koji je i nas organizatore ugodno iznenadio.
Zahvaljujemo se svim natjecateljima, posjetiteljima, klubovima prijateljima, IPMS Austrija, a posebno sucima koji su ove godine uistinu imali jako puno posla. Deči hvala Vam još jednom, jer bez Vaše pomoći ono jučer nebi mogli odraditi.
I na kraju zahvaljujem se i svojim HUVM-ovcima koji su uistinu odradili lavovski posao. Hvala Vam za sve Pivo
Rezultate natjecanja možete vidjeti na našim službenim stranicama CK www.crna-kraljica.com.
Za sva eventualna pitanja možete nas kontaktirati na huvm@huvm.hr.

Hvala Vam i vidimo se dogodine Namig

Član od: 13 Lip 2009
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Ned Ruj 15, 2013 9:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
jel se zna kad ce bit stavljeni rezultati na net???

A sad vidim što si zape za rezultate , medalja i to iz povijesti u ovako ubojitoj konkurenciji ,svaka čast stari šišmišu ,čestitam Mir Winner
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Ned Ruj 15, 2013 9:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vulkanizer Napisao/la:
Slider Napisao/la:
jel se zna kad ce bit stavljeni rezultati na net???

A sad vidim što si zape za rezultate , medalja i to iz povijesti u ovako ubojitoj konkurenciji ,svaka čast stari šišmišu ,čestitam Mir Winner

fala matori, al nekaj drugo me je zanimalo...bil je jedan krasan hellcat.. Smile
PS svima s kojima se nisam pozdravil se ispricavam, al zvala me zena da je Gregor taman pecen, pa da se ne ohladi.,..... Cool
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Ned Ruj 15, 2013 10:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vulkanizer Napisao/la:

Smijanje Dva prsta gore
hornet

Član od: 17 Lis 2005
PorukaUpisano: Ned Ruj 15, 2013 10:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

vidim bilo je zanimljivo

nego toliko priče oko kategorije HVP a kad ono samo 5 maketa Question

Nego ima li netko još koju fotku "Landing in Vietnam '68"

btw. na http://www.crna-kraljica.com./rezultati.php linkovi na fotke ne rade
Kekso

Član od: 18 Lip 2011
Mjesto: Bjelovar
PorukaUpisano: Ned Ruj 15, 2013 10:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jedan mali video report za sve koji nisu bili:

http://www.youtube.com/watch?v=sh-r-Z-_c3Y&feature=youtu.be
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Airbus89

Član od: 02 Velj 2011
Mjesto: Dubrovnik/Bec
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 12:44 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da se i na ovom mjestu zahvalim u ime IPMS austria na gostoprimstvu i na lijepo provedenom danu. Sve cestitke na organizaciji i nadamo se da se vidimo na go modellingu u ozujku kao i na CK u rujnu 2014. Very Happy
pozdrav
Branko
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 2:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

potez XXV Napisao/la:
Je li bilo kakvog info panoa o "Osvetniku Vukovara" i pogibiji pilota Perisa cija je 20-ta godisnjica bila jucer(ima netko fotkano)?

Ciji je ovo 103? Hoce autor staviti fotke i par komentara o izradi na forum?

Vlasnik makete je iz Zagreba ali nije član foruma. Pitat ću ga da se registrira ili da mi napiše ukratko o izradi pa ću prenijeti to ovdje.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
dr. vlado

Član od: 12 Ožu 2008
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 7:26 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nakon sto sam jutros na poslu nekako progledao, hajde da se i ja zahvalim ekipi iz HUVM-a na fenomenalnom danu i natjecanju. Bravo, ljudi! Salutiranje Salutiranje Salutiranje

Dalje bih se zelio zahvaliti ekipi iz maketarskog kluba "K.I.T.A.", te udruge SLINA (Savez Lijenih I Neodgovornih Alkoholicara), a ponajvise lipoj maloj iz Zadra sto nas je trpila u birtiji prekoputa...

E, da... cestitke svima na osvojenim nagradama...

PS. Kruno i Stips, jos vas vidim kako se cerekate...

Zivili!
Natrag na vrh
robert11

Član od: 29 Pro 2007
Mjesto: Karlovac
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 7:52 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo nakon prespavanog dana i sređenih utisaka čestitke organizatoru na još jednom fino odrađenom poslu. Posebno mi je drago što sam upoznao "moje" Varaždince i nadam se da će uskoro najaviti tekmu u Varaždinu.
Još jednom i zahvala ekipi SVM iz Slovenije na priznanju koje su mi ostavili na vinjeti.

pozdrav
Robert
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Bastardo

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Zalec - SLO
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 8:53 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dosli iz Slovenije skoro pa prekasno (11.10, a prijave su bile do 11.00), ali ekipa nije komplicirala - cak su nam i sredili VIP parkiranje u dvoristu preko puta. Momci, SVAKA CAST!

Natecanje odlicno, makete vrhunske i drago mi je sto se vidi veliki napredak kod maketa juniora ako se u obzir uzme ta scena pre nekoliko godina Very Happy

Buvljak... Sta reci... Da sam imao jos samo 500€ uz sebe... Laughing Ali stigao sam ono osnovno sto mi treba i meni je to dosta. Sada mogu nastaviti radove na Superbirdu Very Happy

Setnja kroz centar, cevapi kod trznice i visoko oktanska pivcuga (Gricka Vjestica) su bili tacka na I Wink

Oko rezultata necu komentarisati nista drugo osim toga da mi se u kategoriji civilnih vozila cini raspored prve tri makete sasvim ok.

I jos jedno pitanje:
Zasto je Lambo Countach bio u kategoriji "sve ostalo", kada je sasvim jasno da bi trebao biti u civilnim vozilima?! Isto tako T-3 Transporter?!

E, da, jos jedna stvar:
Dok smo sa kolegom kod Maruskovog standa prebacivali i pregledavali flasice sa bojama i trazili matt akrilni lak, jedan od maketara, koji je bio od nas okrenut ledjima, odjedanput se okrenuo prema meni i bez ikakvog razloga i bez potrebe uputio mi nesto tipa "Ej, decki, al ono, otvarat bocice i tak..." i pri tome pokretima lica i ramena dodao kao "Koji vam je ku**c..." kao klincima od 3 godine... I to pred svima... Da se cuje... Bato, srecom, imao sam dobar dan pa te nisam pred svima oterao u tri lepe... Drugi put ne upadaj u semu ako pre toga nisi ni gledao prema meni, niti nisi video sta radim, niti nisi imao toliko morala da se uveris dali stvarno otvaram flasice... Nismo klinci i jasno nam je da se embalaza artikala ne otvara dok ih ne platis... Malo smiri hormoncice i ne ponasaj se tako bahato... I da - boli me ku**c ko si na forumu i kakve makete radis - ponasaj se korektno i ne optuzuj ljude za stvari za koje nisu krivi... Ok? Ok.

Osim toga citav dan je bio odlican i dok smo se vozili kuci prema Sloveniji svima je dusa bila na mestu Very Happy

Član od: 18 Lip 2011
Mjesto: Bjelovar
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 9:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bastardo Napisao/la:
visoko oktanska pivcuga (Gricka Vjestica)

E to te ja pitam... Very Happy Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Bastardo

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Zalec - SLO
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 9:31 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pio sam je pre par godina, ali to je bilo nekog januara, pa mi hladna pivcuga bas i nije sela, ali ovaj put je bila vredna svake lipe Very Happy

Član od: 27 Pro 2010
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 9:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hornet Napisao/la:
vidim bilo je zanimljivo

nego toliko priče oko kategorije HVP a kad ono samo 5 maketa Question

Nego ima li netko još koju fotku "Landing in Vietnam '68"

btw. na http://www.crna-kraljica.com./rezultati.php linkovi na fotke ne rade

pogle pod temom, prošlogodišnjom CK 2012, tam bi trebalo biti više slika dotičnog rada.
Natrag na vrh
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
PorukaUpisano: Pon Ruj 16, 2013 11:01 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jako dobro natjecanje i jako dobar shopping. Very Happy Zahvalio bi se svima, i organizatorima i svima koji su mi dodjelili posebne nagrade-i kolegama iz Slovenije i Mađarima i sponzoru AK Interactive. Iz kuta suca, nije bilo jednostavno, jer je bilo puno vrlo kvalitetnih maketa gdje je odluka o plasmanu bila teška i ovisila o nijansama...Najviše mi je drago što sam ipak stigao popričati sa nizom kolega koje mi je uvijek drago vidjeti i razmjenjivati informacije, a i upoznati neke nove ljude. Grah je bio tradicionalno izvrstan...Skidam kapu kolegi Slideru što je odlučio kao pojedinac darovati posebne nagrade juniorima.
* spomenuta kategorija HVP nije samo naizgled bila popunjena maketama, jer je princip da makete koje su bile na predhodnim natjecanjima idu na stol pod dotičnom kategorijom, a makete koje su u regularnoj konkurenciji idu pod odgovarajuće kategorije i poslje se sude zajedno sa ovim prvima. Bio je veliki broj maketa u toj kategoriji i prilično jaka konkurencija. Organizatori vjerojatno znaju koji je bio broj, ali mislim da ih je bilo sigurno više od 15.

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Tema je zaključana od strane administratora    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  Naprijed
Stranica 12/23

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma