

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
Upisano: Pet Svi 31, 2013 1:00 pm Naslov poruke: 1:72 Italeri MB-326K IMPALA MK.2 |
|
|
Moja zadnja maketa.Sama maketa je prastara iz pocetka 80te ali sklapa se odlicno.Panele sam urezao,kokpit doradio i to poprilicno.Farbe su revell i model master,prljanje standard.Maketa nije takmicarska nego je radjena za policu i za kolekciju retke masine iz raznorazne vukojebine koje ja obozavam.Nadam se da vam se svidja
 _________________ https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Špicfajer
| | Član od: 09 Pro 2009 | | Poruke: 326 | | Mjesto: Kastela,Croatia |
|
Upisano: Pet Svi 31, 2013 2:07 pm Naslov poruke: |
|
|
Odličan izbor . Nisam ima pojma da je Italeri radija tu maketu. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Pet Svi 31, 2013 2:08 pm Naslov poruke: |
|
|
Sviđa mi se, a najviše mi se sviđa što si stavio normalne slike.... _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Svi 31, 2013 3:10 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobar je. Sad je ugodnije gledati slike bez klikanja na thumbnaile.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Svi 31, 2013 3:13 pm Naslov poruke: |
|
|
Meni se isto sviđa ,jedino što malo remeti "sklad" su mi debeli uvodnici zraka. _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| FilipZG
 | | Član od: 10 Lis 2009 | | Poruke: 387 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Lip 03, 2013 1:30 pm Naslov poruke: |
|
|
| Super izgleda! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| husky011
 | | Član od: 28 Ruj 2010 | | Poruke: 307 | |
|
Upisano: Čet Lip 20, 2013 9:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Lepa maketa...
Kazu da je ovakav oborio Mi 24 topom...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| topalovicdj
| | Član od: 04 Velj 2010 | | Poruke: 39 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Čet Lip 20, 2013 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
| Špicfajer Napisao/la: | Odličan izbor . Nisam ima pojma da je Italeri radija tu maketu. |
Italeri od skora a mnogo ranije Aeroclub i Supermodel/radio Dragan njihov ali 339/
pozdrav Djordje |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| husky011
 | | Član od: 28 Ruj 2010 | | Poruke: 307 | |
|
Upisano: Čet Lip 20, 2013 10:51 pm Naslov poruke: |
|
|
| ESCI je radio i jednoseda i dvoseda u 1/48, posle ih je prepakovao Italeri, do duse samo jednoseda. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| topalovicdj
| | Član od: 04 Velj 2010 | | Poruke: 39 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Čet Lip 20, 2013 11:16 pm Naslov poruke: |
|
|
moj post se odnosio na 1/72
pozdrav Djordje |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pet Lip 21, 2013 7:44 am Naslov poruke: |
|
|
| Lijepo urađen |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bastardo
 | | Član od: 18 Lis 2005 | | Poruke: 1387 | | Mjesto: Celje |
|
Upisano: Pet Lip 21, 2013 9:41 am Naslov poruke: |
|
|
Samo ti slazi aparate iz kojekakvih vukojebina - odlicno izgledaju, a i ti odlicno odradis svoj deo posla  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|