Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

soviet reconnaissance team 1/72 zvezda

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
nono_zg

Član od: 27 Pro 2010
PorukaUpisano: Sub Pro 15, 2012 9:36 pm    Naslov poruke: soviet reconnaissance team 1/72 zvezda Citiraj ovaj komentar

Nemam volje za šarene uniforme pa ne farbam engleze (nap. ratovi) da ih ne zaserem, pa cu nekaj jednostavnije za bojanje.

Klasican Zvezdin klik-klak 1/72 kojima treba spoj pokitati... Nije još pokitano...

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kekso

Član od: 18 Lip 2011
Mjesto: Bjelovar
PorukaUpisano: Sub Pro 15, 2012 10:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vidio sam nekoliko radova sa Zvezdinom ruskom izvidnicom i svi su bili jako lijepi. I ovo izgleda obećavajuće.... pratim
Natrag na vrh
nono_zg

PorukaUpisano: Čet Pro 20, 2012 6:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Moljim nadležne osobe da prebace topic u RADOVE, sorry na krivom postanju tj. tam di ne ide

Ajd idu prvo slike pa onda moje debuloze

Slikano pod lampom pa sve vuce na žuto.

Uniforme su zelene sa ameba uzorkom, probo sam da svaki nema istu nijansu zelene. Išo logikom da nisu svi isto trošili uniformu, na slikama se ne vidi to, a i figure nisu gotove.

Travu treba još negdje podšišati da baš nije svagdje u istoj visini ko da ju je neko šišo. Probati nekako pročešljati ove "travke" koje nikakvom logikom ne mogu tako stajati.

I nekako mi nešto fali, nekako da kažem nije to, nije sjelo kako treba. Da probam neko mlado nisko drvce uvaliti ?
Natrag na vrh
nono_zg

PorukaUpisano: Sub Pro 22, 2012 4:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

kaj velite na zelene grmove da ili ne ??

Natrag na vrh
Thundercat

Član od: 13 Tra 2007
Mjesto: Hirvatistan
PorukaUpisano: Sub Pro 22, 2012 4:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Meni se više sviđa bez zelenog.

Plastiku akbar!

Ne isplati se..

Regional IDF Group Build
Natrag na vrh
robert11

Član od: 29 Pro 2007
Mjesto: Karlovac
PorukaUpisano: Sub Pro 22, 2012 4:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ok je sa grmovima al ne od tog materijala ...meni osobno ta vrsta materijala za grmove nikad nije sjela ... (nemrem se sjetit kak se to zove - jmbg me ubija zadnje vrijeme) inače sve ostalo superiška ... stjene su mi super , možda malo pretamne al kaj ja znam kakve su tamo stjene boje.. kak si ih napravio? a da i možda da si travu malo obojao da ima malo više tonova , ovak je prilično uniformna , ak kužiš na kaj mislim..

pozz
Robert
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Kekso

Član od: 18 Lip 2011
Mjesto: Bjelovar
PorukaUpisano: Sub Pro 22, 2012 5:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

robert11 Napisao/la:
ok je sa grmovima al ne od tog materijala... (nemrem se sjetit kak se to zove - jmbg me ubija zadnje vrijeme)

Islandski lišaj Wink
Natrag na vrh
nono_zg

PorukaUpisano: Sub Pro 22, 2012 8:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Stjene, uzo iz djecjeg parka što je ko posip, nekakvo mljeveno grubo drvo. Išo sam ovaj put isprobati da mi nisu klasicno sive stjene.

Što se tice trave slažem se da je monotona sa istom nijansom, da probam sa razrijedjenom zelenom da malo toniram ??

Grmlje koje metode isprobavao nikako da mi na nešto lici pa mi služi ova mahovina za to.

Našo sam ju pod imenom nordijska mahovina.

Bez grmova mi nešto fali, možda ako uspijem tonalizirati travu...
Natrag na vrh
XVI

Član od: 28 Kol 2012
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Sub Pro 22, 2012 11:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja ovu visoku travu ne bi dirao baš stepski izgleda a što se tiče grmlja možda ga je
malo previše a i taj islandski lišaj barem meni samo paše za wargaming a za diorame mi nije realističan ali ga sve jedno koristim pošto nemam što drugo, ali ustvari oba dvje verzije su super.
sponge

Član od: 16 Lis 2009
PorukaUpisano: Ned Pro 23, 2012 10:13 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Probaj grmove "umociti" u neku kombinaciju "posipa" )onog sitnog lisca od nocha i sl, pa mozda poboljsaju izgled grmova.

Lijep pozdrav.

Sponge
Natrag na vrh
nono_zg

PorukaUpisano: Ned Pro 23, 2012 12:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ima kaj home made za lišće u 1/72 ??
Natrag na vrh
nono_zg

PorukaUpisano: Čet Sij 03, 2013 10:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ajd našli se na pola puta, smanjio grmlje, na grmlje posipo malo "zacina", ofarbo figure, treba još napraviti žizu od radija do slušalica, malo poraviti rubove....

Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma