Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

carerra 3.0 rs

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
matoi

Član od: 03 Sij 2011
Mjesto: zagreb
PorukaUpisano: Čet Velj 23, 2012 8:41 pm    Naslov poruke: carerra 3.0 rs Citiraj ovaj komentar

carerra 3.0 rs Bojana je u mat bjelu boju i lakirana sa sjajnim lakom. maketa je jako lose kvalitete pa je ne savjetujem kao kupnju.
evo fotki

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Čet Velj 23, 2012 10:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma neka si ti nju odradio, svaka praksa je dobrodosla
a reci mi, jel bi mozda napravio lagani wash panela na njoj? nabavis sivu temperu, pomjesas ju u malo vode i dodas kap-dvije čarlija (ili bilo kojeg sredstva za sudje), zamutis da ti konzistencija bude malo gusca od obicne vode. uzmes tanki kist, umocis u to i dotaknes liniju panela. ako si zamutio u pravom omjeru kapilarno ce ti krenuti u panele. visak obrises sa stapicem za usi namocen vodom.
probaj se malo poigrat s tim, realnije ce ti izgledati maketa

Član od: 08 Ruj 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Velj 24, 2012 9:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Volim vidjeti gotovu maketu 911-stice, ma kako sama kvaliteta makete bila loša. Very Happy Wash bi sigurno malo podigao izgled, no mene nekako u oči pikaju i kotači, skroz su mi čudni.

Član od: 15 Lis 2005
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Velj 25, 2012 12:14 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

od kud ti ta maketa,nije valjda jedina bila na policama u toj trgovini u kojoj si je kupio,BTW:ok sklopljena maketa kako got ti govorio da je kvaliteta loša ali da se to ispravit isto kako sam ja na Revellovim F430 icama rezao plastike i do 3 mm ko sa hoblićem za drvo da bi barem nećem ličilo,ali daj te kotače ispravi bar je Revellova plastika savitljiva i pogodna za razna oblikovanja i dorade Very Happy

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sub Velj 25, 2012 12:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slazem se za wash(posto sam veliki pobornik istoga, lol) a sto se kotaca tice, tu se mozda nisi ni trebao za...t s ovima iz kita nego ubosti afretmarkete za nj i problem rijesen. U biti to mozes kad god hoces, bar kotaci nisu problem. Ali osim toga jako lijepo je ispalo.
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Velj 25, 2012 4:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da... Prekrasan auto, lijepo složena maketa, ali... Kit kao da je s pola mozga koncipiran... Nekako mi se ne čini proporcionalan pravom autu, stražnje krilo nije ni približno slično reproducirano, a rekao bih i da si naopako zalijepio prednja svjetla... A kotači su definitivno koma... Najbolje bi ti bilo uzeti Fuchsice sa Scale Productiona... Ovo:

http://www.scaleproduction.de/product_info.php/info/p1429_15--Fuchs-RSR-1973.html

A, Mario, ima ta maketa za kupit u Mulleru, ali bila je samo jedna na polici kad sam ja gledao... I ne kužim kako bi savijanje plastike koje spominješ ikako pomoglo oko ispravljanja kotača Confused
Jedino pravo rješenje po tom pitanju je kupnja aftermarket proizvoda Wink

Član od: 15 Lis 2005
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Velj 25, 2012 8:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

a čuj vjerojatno ako je nešto krivo treba savinut u pravilan položaj,a al sam pametan Razz ,uglavnom znaš kako Revell koncipira svoje makete i znaš da su obradive a to dodavanje after kotača na ovaj model porše nedolazi u obzir jer meni su ok,taman)jedino su prvi ko na poderanom traktoru kad ga digneš na zadnje kotače u startu Laughing Laughing Laughing :lol:NHF

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
matoi

Član od: 03 Sij 2011
Mjesto: zagreb
PorukaUpisano: Ned Velj 26, 2012 12:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo probat cu staviti taj wash da vidimo kako ce izgladati. Maketa ti je kupljenja u mulleru , Power mi je rakao za nju ,odmah sam je uzeo( i pokajao se). Sto se tice felgi odnosno kotaca to je bila prava muka , em su felge vise bile u elipsu nego u krug em su vec spomenute gume iz 255 djelova. Pozdrav
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma