Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

uh-60a desert hawk
Idi na stranicu Natrag  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Easy
Gost
PorukaUpisano: Pet Lip 30, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

DI JE KUPLJENA ??? DI JE KUPLJENA ??? Klopa Klopa
Natrag na vrh
ZIGGY

Član od: 25 Lis 2005
Mjesto: BRCKO DISTRIKT BIH
PorukaUpisano: Sub Jul 01, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: desert hawk italeri 1:72 Citiraj ovaj komentar

Evo MARTINE uhvatio sam malo vremena da postavim fotke desert hawka,kao sto sam obecao, kojeg sam uradio prije par mjeseci.Kao sto rekoh ovo je dosta lose izlivena maketa tako da se iz prilozenog vidi da se ni ja nisam nesto pretjerano trudio oko nje,jos uvjek se ucim i experimentisem tako da su ovakve makete kao stvorene za to,pa nije ni steta kad ovako ispadnu na kraju.Evo pogledaj kako sam ga ja kamuflirao pa se potrudi da svoj bolje uradis od mene,a kako vidim vec je bolji.Nadam se da si pri kraju pa da ce fotke ubrzo osvanuti.POZDRAV

martin

Član od: 12 Ožu 2006
Mjesto: Vrsar
PorukaUpisano: Čet Jul 06, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: dobre slike Citiraj ovaj komentar

Hvala ti na slikama ZIGGY, dobro su ti ispale!!
Helić uopće ne izgleda loše, dobro si iskombinirao maskirnu shemu!!
Ja dosta radim ove ljetne dane pa je helić malo stao ali sada si me ti motivirao sa svojim slikama da završim svoga!
Imam još par sitnih popravaka pa mislim da ću brzo staviti fotke!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
SZVO

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb
PorukaUpisano: Pet Jul 07, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja imam UH-60 Blackhawk od Hasegawe. Odlicna maketa. Svaki dio sjeda na svoje mjesto. Jos jedna dobra stvar je sto se u kutiji dobiju dva pilota, lik na mitraljezu i cetiri vojnika...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ZIGGY

Član od: 25 Lis 2005
Mjesto: BRCKO DISTRIKT BIH
PorukaUpisano: Pet Jul 07, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

SZVO Napisao/la:
Ja imam UH-60 Blackhawk od Hasegawe. Odlicna maketa. Svaki dio sjeda na svoje mjesto. Jos jedna dobra stvar je sto se u kutiji dobiju dva pilota, lik na mitraljezu i cetiri vojnika...

jel to maketa UH-60A?Mozes li jos neki podatak o toj maketi,npr.kavi su paneli,detalji,jesu li vojnici moderni ameri i kakvog su kvaliteta,koji dekali dolaze uz tu maketu.Ako moze i neka fotka ?Nisam jos naletio na maketu u 1:72 a da dodju figure u kompletu.ODLICNO.Znas li za jos neku sa figurama,nije bitno mjerilo?
Bebonja
Gost
PorukaUpisano: Sub Jul 08, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Malo kasnim ali nije bitno .
Maketa mi se sviđa .
Jako lijepa shema i isto tako lijepo i uredno složeno .
Svaka pohvala !!!

Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
SZVO

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb
PorukaUpisano: Pon Jul 10, 2006 6:48 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Osim UH-60 vidio sam da hasegawa pakira vojnike sa Mi-24D u mjerilu 1/72
Natrag na vrh
martin

PorukaUpisano: Sub Jul 15, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: blizu kraja Citiraj ovaj komentar

Evo dečki par fotki koje sam nabrzinu napravio u večernje sate!

Što se tiče panela , njih sam ručno ,pošto su izbočeni precizno bojao crnom pastelom direktno, a potom sam kao što ste me savjetovali napravio post shading airbrush-om!Za post shading mješao sam humbrol mat cote , razrjeđivač i par kapi mat crne te špricao po panelima i mjestima gdje sam htio zatamnjenja!
recite mi vaše mišljenje , kasnije ću staviti još fotki!

Natrag na vrh
imwhoim01
Gost
PorukaUpisano: Sub Jul 15, 2006 5:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobar je postshading! Ali ga uslikaj po danu da se vidi vise detalja...
I koji airbrush si koristio za postshading? bas me zanima Very Happy
Natrag na vrh
martin

PorukaUpisano: Sub Jul 15, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: vega 2000 Citiraj ovaj komentar

imwhoim01 Napisao/la:
Dobar je postshading! Ali ga uslikaj po danu da se vidi vise detalja...
I koji airbrush si koristio za postshading? bas me zanima Very Happy

Za post shading sam koristio vega 2000, kad zavrsim slikat ću ga po danu da se vidi više detalja!
Natrag na vrh
von Stuck
Administrator
Član od: 08 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Jul 15, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Moram priznati da uradak i ovako na noćnoj snimci izgleda izvrsno. Very Happy Malo je potrajalo, ali se isplatilo, zar ne? Wink
Natrag na vrh
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Jul 17, 2006 8:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Izgleda zaista dobro, jedino mi se čini da je lak malo presjajan, posebno na kotačima. Mislim da je Hawk zavrijedio više dnevnih slika u rubrici dovršenih maketa Very Happy

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma