Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO - Yamaha YZR-M1 '09 ˝Rossi victory machine˝
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Ned Ruj 04, 2011 12:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

odlično,ocvaj carbon u oklopu je mrak Shocked ,jel već bio ištampan u nekom setu ili si ti njega skrojio?
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Ruj 04, 2011 12:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve sto je od carbona to sam sve sam. Wink Namucio se jako. Smile
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Ruj 04, 2011 2:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

zadnja vilica mi je mrak, a i decali su dobro sjeli
jel pe set ima kljuc? decal na dashbordu prikazuje brojke, znaci mora biti kontakt Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Ned Ruj 04, 2011 8:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan posao, nemoj forsirati, ak stigneš super, a ak ne stigneš imaš još vremena za detaljiranje.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Ruj 05, 2011 10:43 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A sto reci, slike govore za sebe Shocked Wink
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Sub Ruj 10, 2011 2:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Radi se radi, jos malo i bit ce kraj. Smile Imam samo jedan problem, naime unistio sam decale (ovaj PB) koji idu na stražnji blatobran Rolling Eyes Tako da ce bit bez na CK ali kasnije cu valjda to dodat da bude izgledala pila kako treba. Smile Uskoro jos vise slika, i sve slikano mobitelom zato neke slike nisu bas top. Wink

















i tako izgleda lanac kad se ga slaže. Smile






Toliko za sada.
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 11:49 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nemam rijeci Shocked
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 1:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Znaš i sam, ne treba se tu previše govoriti. Da li je lanac prekinut na jednom mjestu, hoće li se moći sakriti spoj?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 2:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nadam se da bus stigo to dovrsit
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 2:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to-mek Napisao/la:
Znaš i sam, ne treba se tu previše govoriti. Da li je lanac prekinut na jednom mjestu, hoće li se moći sakriti spoj?


Lanac nije prekinut zato sam ga ja. Laughing Ali sve rjeseno onda ovim zlatim djelovima preko, tak da se ni ne primjeti gdje sam ga prekinuo. Wink

Ma hocu to dovrsit Wink Samo jos ispoliram body, obojam auspuh i to je to. Ostalo je vec sve na mjestu slozeno. Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 3:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja sam si malo razmišljao da ako dovršim Yamahu da ju probam prijaviti među seniore, pa da suci odluče o pobjedniku BO-a.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 4:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to-mek Napisao/la:
Ja sam si malo razmišljao da ako dovršim Yamahu da ju probam prijaviti među seniore, pa da suci odluče o pobjedniku BO-a.


Samo ti prijavi. Wink Ali mislim da necemo odluciti na CK ko je pobjednik BO-a jer kolega Shinobi nece doc i tako nece dofurat svoje pile. Rolling Eyes Pa ne bi bilo fer, jer vjerujem da je uzivo predobar bike. Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 7:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma ko nece doc? goran? cek, to on tako ispod radara objavljuje da nebu doso? kaj je kičmu izgubio negdje? jajca su mu otpala? Confused
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 8:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hahaha Very Happy ma ima radni vikend pa nece moc, kolko ja znam. Wink Ili imas ti neku drugu informaciju?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Ned Ruj 11, 2011 8:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hihihihihihi....na kraju će doć i isturirat na parkingu Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
Stranica 2/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron