

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Ned Ruj 04, 2011 12:11 pm Naslov poruke: |
|
|
odlično,ocvaj carbon u oklopu je mrak ,jel već bio ištampan u nekom setu ili si ti njega skrojio? _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Ruj 04, 2011 12:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Sve sto je od carbona to sam sve sam. Namucio se jako.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Ruj 04, 2011 2:29 pm Naslov poruke: |
|
|
zadnja vilica mi je mrak, a i decali su dobro sjeli
jel pe set ima kljuc? decal na dashbordu prikazuje brojke, znaci mora biti kontakt  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Ned Ruj 04, 2011 8:48 pm Naslov poruke: |
|
|
| Odličan posao, nemoj forsirati, ak stigneš super, a ak ne stigneš imaš još vremena za detaljiranje. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Ruj 05, 2011 10:43 am Naslov poruke: |
|
|
A sto reci, slike govore za sebe  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sub Ruj 10, 2011 2:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Radi se radi, jos malo i bit ce kraj. Imam samo jedan problem, naime unistio sam decale (ovaj PB) koji idu na stražnji blatobran Tako da ce bit bez na CK ali kasnije cu valjda to dodat da bude izgledala pila kako treba. Uskoro jos vise slika, i sve slikano mobitelom zato neke slike nisu bas top.
i tako izgleda lanac kad se ga slaže.
Toliko za sada. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 11:49 am Naslov poruke: |
|
|
Nemam rijeci  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 1:26 pm Naslov poruke: |
|
|
| Znaš i sam, ne treba se tu previše govoriti. Da li je lanac prekinut na jednom mjestu, hoće li se moći sakriti spoj? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 2:24 pm Naslov poruke: |
|
|
nadam se da bus stigo to dovrsit _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 2:51 pm Naslov poruke: |
|
|
| to-mek Napisao/la: | | Znaš i sam, ne treba se tu previše govoriti. Da li je lanac prekinut na jednom mjestu, hoće li se moći sakriti spoj? |
Lanac nije prekinut zato sam ga ja. Ali sve rjeseno onda ovim zlatim djelovima preko, tak da se ni ne primjeti gdje sam ga prekinuo.
Ma hocu to dovrsit Samo jos ispoliram body, obojam auspuh i to je to. Ostalo je vec sve na mjestu slozeno.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 3:55 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ja sam si malo razmišljao da ako dovršim Yamahu da ju probam prijaviti među seniore, pa da suci odluče o pobjedniku BO-a. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 4:39 pm Naslov poruke: |
|
|
| to-mek Napisao/la: | | Ja sam si malo razmišljao da ako dovršim Yamahu da ju probam prijaviti među seniore, pa da suci odluče o pobjedniku BO-a. |
Samo ti prijavi. Ali mislim da necemo odluciti na CK ko je pobjednik BO-a jer kolega Shinobi nece doc i tako nece dofurat svoje pile. Pa ne bi bilo fer, jer vjerujem da je uzivo predobar bike.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 7:16 pm Naslov poruke: |
|
|
ma ko nece doc? goran? cek, to on tako ispod radara objavljuje da nebu doso? kaj je kičmu izgubio negdje? jajca su mu otpala?  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 8:55 pm Naslov poruke: |
|
|
Hahaha ma ima radni vikend pa nece moc, kolko ja znam. Ili imas ti neku drugu informaciju? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 8:57 pm Naslov poruke: |
|
|
hihihihihihi....na kraju će doć i isturirat na parkingu  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|