

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Kol 17, 2011 1:12 am Naslov poruke: |
|
|
ja sam vidio jos noviji stadij makete od ovog na slikama. osjecam se tako posebno
decki, kazem vam, vrijedi ovo vidjeti uzivo na CK. shinobijeva najbolja, koliko sam ja vidio, a vidio sam ih sve. uzivo. stoga, nagovorite ga, ja sam pokusao, dobio sam samo nekoliko blijedih 'možda' _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Sri Kol 17, 2011 10:52 am Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | ja sam vidio jos noviji stadij makete od ovog na slikama. osjecam se tako posebno
decki, kazem vam, vrijedi ovo vidjeti uzivo na CK. shinobijeva najbolja, koliko sam ja vidio, a vidio sam ih sve. uzivo. stoga, nagovorite ga, ja sam pokusao, dobio sam samo nekoliko blijedih 'možda' |
Ma pojavit će se on, još samo da malo popravi taj bijeli rub na gumama makar znam da se je jako namučil s njim, ali možda se to uživo niti ne primjeti. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Kol 21, 2011 8:33 pm Naslov poruke: |
|
|
Bobber gotov, nisam popravljao nis jerbo mi glas u glavi govori "ne diraj, balvane, s..t ces nes" Samo ne znam kamo staviti slike, enibadi? _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Kol 21, 2011 9:32 pm Naslov poruke: |
|
|
Pukni zasad ovdje koju slikicu, a s vremenom možemo otvoriti novu temu za sve dovršene makete iz BO-a  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Kol 21, 2011 11:05 pm Naslov poruke: |
|
|
Ma jasta, budem tu pa lako kasnije bacimo u drugi topic. Evo pa procjenite. Ovako inace, za one koji nisu upuceni, izgleda serijala:
I naravno, "Wild Thing" :
 _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Kol 21, 2011 11:56 pm Naslov poruke: |
|
|
Nevjerojatno dobro... Ove opruge pod sicem su
Čak ni ne smetaju ta sitna nesavršenstva na whitewallovima... To bi se i u stvarnosti ofucalo od vožnje
U svakom slučaju, po slikama izgleda savršeno, a vjerujemo i kolegi lowu na riječ  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Kol 22, 2011 8:44 am Naslov poruke: |
|
|
Ideš, koliko detalja!
Odlično kolega, odlično  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Pon Kol 22, 2011 11:28 am Naslov poruke: |
|
|
dobra, dobra  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pon Kol 22, 2011 1:37 pm Naslov poruke: |
|
|
stari, ja ti nemam kaj rec, sve sam ti vec reko prije par dana
ljepo se spremi, spakiraj bobera, krevet imas, dorucak, rucak, par hladnih vukovarskih....  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Uto Kol 23, 2011 11:55 pm Naslov poruke: |
|
|
bilo je to lijepo za pratit,a sad kad je gotovo ,još je puno bolje,valjda se vidimo na ck _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Čet Kol 25, 2011 9:45 pm Naslov poruke: |
|
|
Super izgleda ovo! Trebas to furat na CK obavezno, da vidimo uzivo!  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shmeegy
 | | Član od: 09 Kol 2007 | | Poruke: 1768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Kol 28, 2011 10:45 am Naslov poruke: |
|
|
U jbt. Kak je dobar! Svaka ti dala, stvarno je opak. Od ideje do izvedbe, sve je odlicno. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
 |
Otvoreni maketarski forum Forum Indeks
-> Automobili, motori, kamioni,... |
Vremenska zona: EET (Europa) Idi na stranicu Natrag 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
|
| Stranica 8/8 |
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|