Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO - Yamaha 1600 "Wild Thing"
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sri Kol 17, 2011 1:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ja sam vidio jos noviji stadij makete od ovog na slikama. osjecam se tako posebno Slinavi Belji se
decki, kazem vam, vrijedi ovo vidjeti uzivo na CK. shinobijeva najbolja, koliko sam ja vidio, a vidio sam ih sve. uzivo. stoga, nagovorite ga, ja sam pokusao, dobio sam samo nekoliko blijedih 'možda'
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Sri Kol 17, 2011 10:52 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
ja sam vidio jos noviji stadij makete od ovog na slikama. osjecam se tako posebno Slinavi Belji se
decki, kazem vam, vrijedi ovo vidjeti uzivo na CK. shinobijeva najbolja, koliko sam ja vidio, a vidio sam ih sve. uzivo. stoga, nagovorite ga, ja sam pokusao, dobio sam samo nekoliko blijedih 'možda'



Ma pojavit će se on, još samo da malo popravi taj bijeli rub na gumama makar znam da se je jako namučil s njim, ali možda se to uživo niti ne primjeti.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Kol 21, 2011 8:33 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bobber gotov, nisam popravljao nis jerbo mi glas u glavi govori "ne diraj, balvane, s..t ces nes" Laughing Samo ne znam kamo staviti slike, enibadi?
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Poruke: 3207
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Kol 21, 2011 9:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pukni zasad ovdje koju slikicu, a s vremenom možemo otvoriti novu temu za sve dovršene makete iz BO-a Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Kol 21, 2011 11:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ma jasta, budem tu pa lako kasnije bacimo u drugi topic. Evo pa procjenite. Ovako inace, za one koji nisu upuceni, izgleda serijala:



I naravno, "Wild Thing" :
































_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Poruke: 3207
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Kol 21, 2011 11:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nevjerojatno dobro... Ove opruge pod sicem su Shocked
Čak ni ne smetaju ta sitna nesavršenstva na whitewallovima... To bi se i u stvarnosti ofucalo od vožnje Cool
U svakom slučaju, po slikama izgleda savršeno, a vjerujemo i kolegi lowu na riječ Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bruce

Član od: 08 Ruj 2009
Poruke: 1641
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Kol 22, 2011 8:44 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ideš, koliko detalja! Shocked

Odlično kolega, odlično Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Pon Kol 22, 2011 11:28 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

dobra, dobra Shocked
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 5798
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pon Kol 22, 2011 1:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lipo!! Volio bih ovo vidit uživo na CK!!
_________________
Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Pon Kol 22, 2011 1:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

stari, ja ti nemam kaj rec, sve sam ti vec reko prije par dana
ljepo se spremi, spakiraj bobera, krevet imas, dorucak, rucak, par hladnih vukovarskih.... Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Uto Kol 23, 2011 11:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

bilo je to lijepo za pratit,a sad kad je gotovo ,još je puno bolje,valjda se vidimo na ck
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Čet Kol 25, 2011 9:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super izgleda ovo! Trebas to furat na CK obavezno, da vidimo uzivo! Smile
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Shmeegy

Član od: 09 Kol 2007
Poruke: 1768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Kol 28, 2011 10:45 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

U jbt. Kak je dobar! Svaka ti dala, stvarno je opak. Od ideje do izvedbe, sve je odlicno.
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stranica 8/8

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron