Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO-Yamaha YZR-M1 '04
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 3:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

killa Napisao/la:
Ne razumijem te Mario,ako misliš da nema kupiti na netu,gadno se varaš...
A ionako ga ima i za kupiti od dečki iz Slovenije koji šalju u Hrvatsku..


Bocice pod pritiskom tipa tamiya spray ne prelaze granu, ocito neke mjere sigurnosti ili pitaj boga cega. Zato kaze da ti jedino preostaje sjest u auto, ic preko grane, kupit u neki ducan, sakrit ispod rez. gume i natrag u HR
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 3:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Šta je to nešto novo?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 3:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ja prije 3 god sam narucio iz Baliste taj spray, znaci nekako se moglo narucit, ili su oni "svercali". Ali ne vidim smisao spraya kad ima savrsenih primera za AB
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 3:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja sam ove godine sigurno naručivao sa e-baya sprejeve dva puta,oba put su normalno stigli,no dosta ot.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 4:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

veliko_pile Napisao/la:
Bocice pod pritiskom tipa tamiya spray ne prelaze granu


netocno
ne mogu se slati airmailom (dakle avionom) od nikuda u svijetu, to vec stoji nekih godinu dana. ako pristanete da vam prodavac to salje brodom, postarina je zanemariva, al bute cekali oko 50 dana.
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 4:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

killa Napisao/la:
Ne razumijem te Mario,ako misliš da nema kupiti na netu,gadno se varaš...
A ionako ga ima i za kupiti od dečki iz Slovenije koji šalju u Hrvatsku..

A ako deču iz Slovenije idu otvorit paket ili tebi koji si ga naručio,ostat će na carini ili gdje već ide zapljenjena roba.A ima ga i Hanicha ali trenutno ne ,jer po njegovoj filozofiji i dizanju glasa na upit kad će bit,sigurno ne brzo Very Happy .
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 4:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zašto bi ga zapljenili ako ide ground mail-om???
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 4:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

killa Napisao/la:
Zašto bi ga zapljenili ako ide ground mail-om???

Pa reci onda od kud ide,otkud da znam od kud ti naručuješ?Ak je iz SLO i EU ili tu negdje blizu EU -a...lol..onda slobodno može i u kombi Wink .
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 4:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mario, postoji zabrana SLANJA airmailom, ne postoji zabrana primanja. kuzis? to je vec neko vrijeme na snazi, ne smiju se stvari pod pritiskom prevoziti avionom. al ak ti neki tip sa ebaya posalje to vlakom ili brodom, nitko ti to na nasoj granici nebu zapljenio. krivo si informiran.
odi na ebay, upisi tamiya ts i kupuj. al bus ceko duze vremena te sprejeve jer je ground mail sporiji od airmaila, razumljivo. ali nije ih nemoguce nabaviti.
i ajd necemo vise gaditi tomekovu temu. sve sam reko
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 5:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
mario, postoji zabrana SLANJA airmailom, ne postoji zabrana primanja. kuzis? to je vec neko vrijeme na snazi, ne smiju se stvari pod pritiskom prevoziti avionom. al ak ti neki tip sa ebaya posalje to vlakom ili brodom, nitko ti to na nasoj granici nebu zapljenio. krivo si informiran.
odi na ebay, upisi tamiya ts i kupuj. al bus ceko duze vremena te sprejeve jer je ground mail sporiji od airmaila, razumljivo. ali nije ih nemoguce nabaviti.
i ajd necemo vise gaditi tomekovu temu. sve sam reko

Evo,zadnji OT,kužim da groundom može ali niko neželi riskirati slanje Air-om,jel kupac kod nas može ostat bez toga pa se ti žali,a prodavač može a i nemora poslat zrakom ako kuži ta nova pravila,al budemo u klubu popričali još,bok.Sve je to riskiranje Rolling Eyes .
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 5:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

killa Napisao/la:
Ja sam ove godine sigurno naručivao sa e-baya sprejeve dva puta,oba put su normalno stigli,no dosta ot.


eto ja jućer narućio bjeli primer od Tamiya preko ebaya,pa mi nije jasno kak nema Confused Question

Low Napisao/la:
veliko_pile Napisao/la:
Bocice pod pritiskom tipa tamiya spray ne prelaze granu


netocno
ne mogu se slati airmailom (dakle avionom) od nikuda u svijetu, to vec stoji nekih godinu dana. ako pristanete da vam prodavac to salje brodom, postarina je zanemariva, al bute cekali oko 50 dana.


e upravo o tom se radi,kaj se ćeka 40-50 dana,ali stiže sigurno.

Mario potpuno si u krivu...i skrenuli ste temu u krivom smjeru Tuzni ne
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 5:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Samo sam napisao ono što su mi rekli,a vidio sam da u ponudi na on-line shopovima nema sprejeva jedino E-bay od fizičke osobe(civilca)koji dila uokolo i ako prođe zrakom prođe a ako ne, ko te j....,platio si.Al groundom ili brodom može, zato se možda i čeka 50 dana u tvom slučaju.
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Poruke: 3207
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Jul 23, 2011 6:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dečki, fakat, dosta... Yamaha, ok...
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Sri Kol 03, 2011 4:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

...

Dodao sam par riveta, PE maticu, držače kliješta i još ovaj crni konektor



Ovak bude izgledalo sa kliještima, "Brembo" je napravljen crvenim washem



Za ovo ne znam točno što je, omotan je BMF-om za toplinsku izolaciju



Volan je gotov



Opet PE matica i malo 0.5 žice



Kutija za struju



Stavo sam CF decale na sve što je trebalo, nisam slikao ostatak. Malo ću još sa fenom popraviti nagužvane dijelove i polakirati sa polusjajnim lakom sa malo sive, da ih potamnim jer su u živo puno svjetliji.









Felge su spremne za lak

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Kol 03, 2011 5:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

svaka čast,detalji su odrađeni super Very Happy ,ipak se isplati uzeti te sve dodatke koji su trenutno dostupni pa da ih imaš do kraja života ili naravno skreč tih djelova
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naprijed
Stranica 5/7

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron