Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO - Yamaha 1600 "Wild Thing"
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Uto Lip 07, 2011 7:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

možda da ga nitrom razrijediš,ako već nisi probao jel smo sve već isprobali ali nikako da primijenimo Wink
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Lip 07, 2011 8:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pokusao sam ali nije pomoglo. Bah, nis strasno, malo ce build pauzirati dok ne stigne potrebno, al svejedno sam daleko ispred vas ostalih ljencina Wink Laughing
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Uto Lip 07, 2011 9:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shinobi Napisao/la:
, al svejedno sam daleko ispred vas ostalih ljencina Wink Laughing
a kao prvo , odnosi na mene,znam te BIcevanje 2
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Lip 12, 2011 4:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Malo napretka, nista epohalno, ali ajde, da ne zamre BO Wink Slike su koma, mislim da je ovo dosada najgora maketa za slikanje, sve crno na crno ali upotrijebite mastu Laughing Zavrsio sam poklopac prednje remenice, malo sam se iz...o dok nisam izmaskirao sve jer je dio iz jednog komada, ali nekako je proslo. Spricao sam M stainless steel metalizerom, a sredina je trebala(tj ove rupe izmedju krakova) ici u aluminij, ali nakraju malo srece u svemu, kad sam ispolirao ostatak, onaj nepolirani dio izgleda kao aluminij i uzivo se kuzi razlika:



Takodjer sam zavrsio s criijevima i sajlama sto se masine tice, ostatak se odnosi na upravljac i zadnju kocnicu, tako da sam stavio i bocne dekle koje sakrivaju akomuljator, ovako to nekako sada zgleda, zadnji kotac je damo radi toga jer mi se blatobran uspio otkinuti(jeeeej Evil or Very Mad ) pa sam ga ljepio nazad:





edit: tek sada vidim koliko se ne vide te dekle, ajme, groznih slika...
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Lip 12, 2011 9:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da, bas nezahvalno za slikat. ali vidi se da radis Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Ned Lip 12, 2011 9:14 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jako zanimljivo izgleda ovako "custom" .
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Kol 07, 2011 3:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Daklem, moji problemi s Alcladom su bili do samog Alclada, izgleda da je ostario/uljenio se/anticiklona u sjeveroistocnom kazahstanu ga smetala, ko ce ga znati. Uglavnom, nova bocica stigla(thx to Mico), prespricano neki dan i sve je kako treba. Apeovi su napravljeni, iako nije islo glatko, najprije sam pokusao s stirenom koji mi je kolega Low ljubazno ustupio, ali sipka je bila predebela a cijev nikako saviti da se ne lomi. Kad je napokon stigao naruceno(opet, hvala Low) skoo sam cijelu jednu sipkicu potrosio da bih napravio kako treba. Nakraju sam uzeo 2 najbolja, skratio jedan i sad su kako spada. Sinoc sam poceo sa finalnim sklapanjem, ali nemorre glatko. Zadnji blatobran mi iz nekog razloga vise ne nalijeze kako treba vec je pobjegao u stranu i , pazi sad ovo, JEDVA sam ga otkinuo(a drzi se na 2 tockice epoxyja). Kad ne treba otpada sam, a kad treba nebi da si dupli. Nakraju je popustio, i sad idem s opcijom da ga epoxyjem pricvrstim direkt na gumu, i kasnije sve zajedno pozicioniram. No da skratimo ovaj dugi govor, jer prasici se hlade Laughing , par slika:

Prednja vila, tu je sve gotovo:



Gripovi, "hvatne" povrsine sam napravio najmanjom termoizolacijom:





Novi riseri, preradjeni orginal iz kita:



I novi krom, da nisam ljen ustati se bile bi i bilje slike na suncu Laughing


_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Ned Kol 07, 2011 7:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

lijepo,lijepo Very Happy
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Kol 07, 2011 10:06 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ljenchobo Very Happy
dodjem ti u inspekciju za 8 dana Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Kol 07, 2011 11:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
ljenchobo Very Happy
dodjem ti u inspekciju za 8 dana Very Happy


Pih, dotada vec gotovo Laughing
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Kol 14, 2011 11:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Samo 3 brzinske da se vidi napredak. Prakticki gotovo, jos far, gripovi, sedlo i chukica. Nadam se da ce biti gotovo prije nego inspektor dodje Laughing Laughing






_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 5798
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pon Kol 15, 2011 3:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

stvarno dobro!!
_________________
Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Pon Kol 15, 2011 9:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Predobro! Morat cu i ja jedan dan doc da vidim ovo Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Pon Kol 15, 2011 10:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ej,daj donesi kredu pa ovo nije u redu,....šalim se, vrhunski je napravljeno,meni si među favoritima Very Happy
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Pon Kol 15, 2011 11:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlično Shocked ,i ti si uskoro gotov,
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naprijed
Stranica 7/8

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron