

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Svi 25, 2011 6:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Ja wash radim s najobicnijom temperom, vodom i malo detergenta za posudje i zasada radi ok, nikakav poseban pribor ne treba. _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Svi 25, 2011 7:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| Shinobi Napisao/la: | | Ja wash radim s najobicnijom temperom, vodom i malo detergenta za posudje i zasada radi ok, nikakav poseban pribor ne treba. |
idem to sad probat  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Svi 27, 2011 9:22 pm Naslov poruke: |
|
|
došel je i taj dan
 _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Svi 28, 2011 12:33 am Naslov poruke: |
|
|
| Mario Napisao/la: |  |
ima jedan detalj koji me hebe...prednji vizir mi ne sjeda kak treba pa bum probal ujutro to rješit,ako stignem da nebi bilo na kupu A GLE OVO KAK ZGLEDA  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
 |
Otvoreni maketarski forum Forum Indeks
-> Automobili, motori, kamioni,... |
Vremenska zona: EET (Europa) Idi na stranicu Natrag 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
|
| Stranica 8/8 |
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|