

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Svi 18, 2011 9:16 pm Naslov poruke: |
|
|
| Shinobi Napisao/la: | | mac.airbrush Napisao/la: | ajde dajte savjet s ćime da washam varove na rami (nema pudere za washat)  |
Ne trebas pudere, tempera, voda i malo detergenta za posudje da razbije povrsinsku napetost vode. Za varove ne bih preporucio bas crnu jer nisu dovoljno duboki za takvu nijansu. |
dal ist to mogu primjenit za lanac  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Svi 18, 2011 10:16 pm Naslov poruke: |
|
|
naravno, za lanac mozes ici sa crnim washem.
Ali nisam siguran da li ce ti se wash primiti na tvornicki krom. Shinobi, si ti probo to? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Svi 18, 2011 11:36 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | naravno, za lanac mozes ici sa crnim washem.
Ali nisam siguran da li ce ti se wash primiti na tvornicki krom. Shinobi, si ti probo to? |
Uh, da budem iskren nisam, znas da kod mene sve zavrsi u domestosu cim izadje iz vrecica. Ali mozda bi i upalilo, uvijek moze probati, a ako ne bude dobro bar wash nije problem ukloniti. _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Čet Svi 19, 2011 12:08 am Naslov poruke: |
|
|
| Ako ga previse ne utrljavaš,biti će ok,samo lagano nanesi i ostavi da se posuši. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Čet Svi 19, 2011 12:15 am Naslov poruke: |
|
|
al mora ga malo obrisat tako da se wash vidi u utorima i čist malo po cijelom lancu _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Svi 19, 2011 9:01 pm Naslov poruke: |
|
|
jel sam već reko da je forum zakon  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Svi 22, 2011 10:29 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | naravno, za lanac mozes ici sa crnim washem.
Ali nisam siguran da li ce ti se wash primiti na tvornicki krom. Shinobi, si ti probo to? |
nisam još probal,ali imam ideju ,ako uspije odmah javljam... _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 6:05 pm Naslov poruke: |
|
|
nazire se kraj
 _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 6:10 pm Naslov poruke: |
|
|
ma expert,uopće neću više ništa reć ,jedva ćekam da dođem do svog DUCA,al još čekam PE  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Atan
 | | Član od: 13 Tra 2011 | | Poruke: 78 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 6:59 pm Naslov poruke: |
|
|
Odličan rad  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 7:23 pm Naslov poruke: |
|
|
| Atan Napisao/la: | Odličan rad  |
bumo mi to još dotjerali  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 7:39 pm Naslov poruke: |
|
|
| mac.airbrush Napisao/la: | | Atan Napisao/la: | Odličan rad  |
bumo mi to još dotjerali  |
 _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 8:24 pm Naslov poruke: |
|
|
ma divota
nebus ga zavrsio do subote? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Uto Svi 24, 2011 11:12 pm Naslov poruke: |
|
|
Osim sto(meni osobno) fali wash na nekim mjestima, pogotovo lanac, stvarno se nema cemu zamjeriti(necu spominjati onaj spoj na vrhu rame dok se ne uvjerim da se nece vidjeti ispod tanka ), strasan rad, spuhovi su mi posebni. _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Svi 25, 2011 6:08 pm Naslov poruke: |
|
|
| Shinobi Napisao/la: | Osim sto(meni osobno) fali wash na nekim mjestima, pogotovo lanac, stvarno se nema cemu zamjeriti(necu spominjati onaj spoj na vrhu rame dok se ne uvjerim da se nece vidjeti ispod tanka ), strasan rad, spuhovi su mi posebni. |
ma nemam pribor za washat,ali ću probat to još rješit,a kaj se tiče spoja na rami on se ne vidi ispod rezervara, dok ne nabavim bije koje mi mogu vjerno zamjenit tvornićki chrom niš od kitanja
i do subote bu sigurno gotov,pa makar radio dan i noć,a ondas bumo to zalili  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
 |
Otvoreni maketarski forum Forum Indeks
-> Automobili, motori, kamioni,... |
Vremenska zona: EET (Europa) Idi na stranicu Natrag 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Naprijed
|
| Stranica 7/8 |
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|