

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 12:24 pm Naslov poruke: MTM Barchino, Italeri 1/35-u počast Aranzi |
|
|
Izradu ove vinjete ste mogli pratiti u rubrici group build-a u čast našeg preminulog prijatelja Aranze. Nastojao sam raditi u njegovom stilu-bez skupih aftermarketa i materijala. Jedini aftermarket na vinjeti je mačka kojoj sam dodao brkove. Sve modifikacije i ispravke na Barchinu su rađene u samogradnji od stirena i žice, a ostalo je direktno iz kutije. Podloga je u cjelosti samogradnja od drva i gipsa, bojana akrilnim bojama. Bačva je iz kutije sa pričuvnim djelovima, a galeb je samogradnja od stirena, žice od gitare i alu-folije. Plakat na zidu je isprintan -našao sam ga na netu. Maketa je bojana Humbrol enamelima, kao i mačka i galeb i bačva, a weathering i efekti drva su rađeni uglavnom sa umjetničkim uljima i nešto malo sa suhim pastelom. Sama maketa Barchina je relativno slab proizvod pun nedostataka i loše se uklapa, a figura je tako-tako. Sve u svemu osobno sam zadovoljan, a radeći sam stekao i neka nova iskustva i znanja. Najljepše se zahvaljujem svima koji su mi pomagali sa sugestijama i podacima koji su mi pomogli u radu-posebno kolegi Frki.
Nadam se da vam se sviđa-slobodno komentirajte...
 _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 12:36 pm Naslov poruke: |
|
|
| Moram priznati,da je ovo jedna od lijepših vinjeta koje sam vidio u zadnje vrijeme! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 12:56 pm Naslov poruke: |
|
|
savrseno,tako jednostavno,a opet tako efektno  _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 1:08 pm Naslov poruke: |
|
|
A... jel mu mačka ljubimac ili ručak!?
Super je diorama / vinjeta, sve je baš na svom mjestu.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario.R
 | | Član od: 11 Ruj 2010 | | Poruke: 165 | | Mjesto: Kostanje |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 1:41 pm Naslov poruke: |
|
|
vinjeta za 5  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vukic
 | | Član od: 16 Stu 2010 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: 385 km predaleko |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 1:52 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovo cekam vec danima. Savrseno. Tako prirodno sve skupa izgleda. Savrseno. _________________ Grade moj! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 2:31 pm Naslov poruke: |
|
|
ne znam kakva je to lijena macketina.....moja bi vec bila u letu prema galebu )))))
diorama je super, sve na mjestu, a galeb me posebno fascinira |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 3:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala na pohvalnim komentarima:D. Iako sam vinjetu dovršio polovicom mjeseca i nosio je u Mađarsku na natjecanje nisam dugo stavio slike jer sam prvo morao popraviti manja oštećenja koja su se dogodila na natjecanju i tokom pakiranja, a kad sam uhvatio sunčani dan i vremena za slikanje, nisam mogao pristupiti svom accaunt-u na Imageshacku , a taj sam problem rješio tek danas... _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 4:15 pm Naslov poruke: |
|
|
| slider Napisao/la: | ne znam kakva je to lijena macketina.....moja bi vec bila u letu prema galebu )))))
|
Grunfova mora držat gladnog talijana na oku!  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 4:58 pm Naslov poruke: |
|
|
Fenomenalno!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 5:12 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlično Grunfe! Jako mi se sviđa konačan rezultat! _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Danny
 | | Član od: 19 Pro 2008 | | Poruke: 931 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 5:59 pm Naslov poruke: |
|
|
Prekrasno! Stvarno ostavlja bez daha  _________________ Overhead the albatross hangs motionless upon the air,and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
The echo of a distant time comes willowing across the sand,and everything is green and submarine |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| st65uka
 | | Član od: 06 Stu 2007 | | Poruke: 2395 | | Mjesto: Auckland, NZ |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 7:08 pm Naslov poruke: |
|
|
odlicno Grunfe, stvarno odlicno...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| fallschimjager
| | Član od: 21 Tra 2008 | | Poruke: 258 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Tra 29, 2011 7:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Super rad, galeb je zakon. _________________
CK 2018. NOVI PROSTOR - Žarka Dolinara 9
Betmen, Supermen, Nepismen |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|