Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Novi časopis u RH!
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Vukic

Član od: 16 Stu 2010
Mjesto: 385 km predaleko
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 4:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ukratko, onaj koji zna vise nego je nspisano u casopisu, nece biti zadovoljan. Onaj koji zna manje, bit ce i vise no zadovoljan ponudjenim. A sto se tice pismenosti i gramaticke netocnosti, da nam to smeta ignorirali bi pola postova na forumu, jer nemaju zarez ili tocku. Meni je casopis OK, kupit cu i sljedeci broj.
L 555 BAT

Član od: 20 Lis 2008
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 5:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

dakle kupio ga jesam , kupit ću i drugi i vjerojatno treći... ali htio sam se nadovezati na priču o cijeni i usporediti ga s recimo 'autoklubom' koji košta 13 kuna a nudi puno,puno, puno više i u kvaliteti i količini papira i fotografija,a to spominjem zato što je izdavač ipak večernji list kao velika izdavačka kuća, a ne privatna investicija gospodina Vukšića.
palac gore za ideju,trud i dobru volju, a palac dolje za cijenu koja bi obzirom na sve navedeno ipak mogla(morala) biti manja
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 7:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

L 555 BAT Napisao/la:
dakle kupio ga jesam , kupit ću i drugi i vjerojatno treći... ali htio sam se nadovezati na priču o cijeni i usporediti ga s recimo 'autoklubom' koji košta 13 kuna a nudi puno,puno, puno više i u kvaliteti i količini papira i fotografija,a to spominjem zato što je izdavač ipak večernji list kao velika izdavačka kuća, a ne privatna investicija gospodina Vukšića.
palac gore za ideju,trud i dobru volju, a palac dolje za cijenu koja bi obzirom na sve navedeno ipak mogla(morala) biti manja

Cijenu časopisa i knjige uvijek i isključivo određuje naklada, a nakladu određuje procjena o broju čitatelja. Auto klub je jeftiniji jer se štampa u puno većoj nakladi jer je i puno veći broj onih koje zanimaju automobili koje vjerojatno nikad neće imat Very Happy nego onih koje interesiraju neki tamo davno prošli događaji kojima ih ionako gnjave ili su ih gnjavili profesori na satovima povijesti u školi.

I razlika u količini tekstova i fotografija je isto razumljiva jer je puno lakše doć do fotografije Honde Civic nego fotografije Mesera ZNDH-a. Wink

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 7:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nick Napisao/la:
slider Napisao/la:
kupil bum i drugi....

Bitka u Koraljnom moru Wink

Što će bacat 20 kuna kad o tome ionako sigurno zna više od novinara koji će o tome pisat. A ni fotke neće bit nešto revolucionarno što već nije viđeno. Wink

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
slider
Gost
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 7:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
Nick Napisao/la:
slider Napisao/la:
kupil bum i drugi....

Bitka u Koraljnom moru Wink

Što će bacat 20 kuna kad o tome ionako sigurno zna više od novinara koji će o tome pisat. A ni fotke neće bit nešto revolucionarno što već nije viđeno. Wink

Very Happy
kakve sam ja srece, bit ce slike iz Prikrilove knjige...... Very Happy Very Happy Very Happy
btw, mali OT al sam se sjetio- svakako spada medju nesto najbolje kaj sam procitao - Uspon i pad japanskog imperija - 4 knjige- procitajte i prvu, koja opisuje kako je ustvari sve pocelo- od 1905 pa do rata...
Natrag na vrh
Taurus

Član od: 15 Stu 2009
Mjesto: Kutina
PorukaUpisano: Sri Tra 06, 2011 9:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nebih puno ni o kvaliteti,povjesnim točnostima a ni o cijeni ovog novog časopisa.Tek je izašao prvi broj a več se obrušavamo na kvalitetu papira i tko zna na što več.Husar je daleko kvalitetniji časopis ali po meni njegovo je izlaženje upitnije od ovog novog,Za Husar se nikad nezna datum izlaska sljedečeg broja(jedan su čak i preskočili).Ja osobno mislim da im treba dati malo vremena,možda podignu kvalitetu časopisa opčenito.Zamolio sam "Tetu"na kiosku da mi sačuva iduči broj vojne povjesti a ona mi je odgovorila da za to nema potrebe da časopisa ima dovoljno i da se baš ne kupuje,to isto za Husar,da ga sačuva nije mogla reč jer on ne izlazi redovito.Ja bi uzimao Husar i jednom mjesečno da znam da če izač redovno pa se čak i pretplatio.
Mislim da trebamo malo pričekat sa pogrdama,možda će se tražit i mišljenje kupaca pa se i poprave.
Pozdrav Marijan.
hornet

Član od: 17 Lis 2005
PorukaUpisano: Ned Lip 05, 2016 1:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

U novom broju tekst Božidara Mikulčića o ZNDH na 20-tak stranica.
frka

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Pon Jul 04, 2016 9:14 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pročitao i čini mi se kao da čitam našu knjigu "Zrakoplovstvo NDH"... izdanu daleke 1998. Autor ne pruža skoro ništa nova od tada, a vidi se da mu je knjiga bila osnovni predložak, iako je nije naveo u referencama...
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4
Stranica 4/4

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma