

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pet Ožu 25, 2011 8:34 am Naslov poruke: |
|
|
| Nek donese 4 PAN-a, pa se dogovorimo... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Ožu 25, 2011 9:38 am Naslov poruke: |
|
|
| Minolovac 161 Napisao/la: | Strašni Godzila napada nezaštićeni razarač. Posada se posakrivala pod palubu, a nema više Kviska da ga obrani!
Uploaded with ImageShack.us | Vidi se da se približava Uskrs.... Maketa super napreduje-valjda neće biti oštećenja od napada pilićzile.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pon Ožu 28, 2011 1:28 pm Naslov poruke: |
|
|
Baš milina ovo ružno vrijeme. Ili spavati ili nešto raditi. Još se dvoumim. nažalost kad postavim na ograde šatorska platna, malo će se toga vidjeti na mostu, ali kad je već tu...
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Pon Ožu 28, 2011 1:54 pm Naslov poruke: |
|
|
| Svarno je ovo odlićno! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Sri Ožu 30, 2011 10:03 am Naslov poruke: |
|
|
Još par sitnih detalja, čamci su u izradi
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 3:28 pm Naslov poruke: |
|
|
Završio čamce i počeo pomalo vezivati. Ne znam koja je razlika kod topova 7 cm (66 mm) 45 i 30, osim, pretpostavljam dužine cijevi. Ima li razlike kod štitova i konstrukcije postolja? Kakav prijedlog?
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 3:46 pm Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 3:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala Essex. To mi je trebalo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Sri Tra 06, 2011 8:42 pm Naslov poruke: |
|
|
Essex me zeznul , sad kad imam prave nacrte, moji topovi 66/45 mi izgledaju kao igračka iz Hong Konga. Izgleda da ću morati ponovo
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sivcev
 | | Član od: 18 Lis 2005 | | Poruke: 346 | | Mjesto: Novi Sad |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pon Tra 11, 2011 5:55 pm Naslov poruke: |
|
|
Brod je praktično završen, još sitna uređivanja i postolje. Uz njega bu išel i Hansa Brandenburg CC "Leteći čamac" u istom mjerilu. Neću otvarati novi topic, jer ionako idu skupa. trebat ću kasnije vašu pomoć oko materijala za prekrivanje kostura krila, ali to kad ih napravim.
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Schnellboot
 | | Član od: 31 Svi 2006 | | Poruke: 285 | |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 10:32 pm Naslov poruke: |
|
|
Oooo super je napravljen! Nadam se nekom novom brodu iz Austro-Ugarske flote! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 10:53 pm Naslov poruke: |
|
|
| Minolovac 161 Napisao/la: | | Brod je praktično završen, još sitna uređivanja i postolje. Uz njega bu išel i Hansa Brandenburg CC "Leteći čamac" u istom mjerilu. |
Krasan razarač.
Meni ovo izgleda kao Lohner dr. Vlade, ako se kojim slučajem predomisliš imaš jednu lipu fotografiju. Doduše nije WARASDINER već STREITER, krma livo je od torpiljarke 99M
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Sri Tra 13, 2011 7:13 am Naslov poruke: |
|
|
Što jest jest al mislim da je teško ne reć da ovi "vapori" imaju dušu.
Ne može se po ničemu uspoređivati sa jednim od modernih a pogotovo ne sa jednim od "stealth" brodova.
Stavite jednu ovakvu ljepoticu i pored nje jednog modernog stealth Chuk Norisa  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|