

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| largo
 | | Član od: 12 Pro 2010 | | Poruke: 94 | | Mjesto: zadar |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 6:01 pm Naslov poruke: F-16 wolf pack 1/48 academy |
|
|
Evo još jedne moje makete. zaboravih se prestaviti imam 33 iz zadra ovim se bavim sa prekidima od osnovne.
URL=http://img202.imageshack.us/i/p1010008eq.jpg/] [/URL]
URL=http://img692.imageshack.us/i/p1010009nd.jpg/] [/URL]
Uploaded with ImageShack.us
URL=http://img600.imageshack.us/i/p1010011v.jpg/] [/URL]
Uploaded with ImageShack.us
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 6:36 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobrodošao!! Ž
Odličan posao! Viper je ko bombna!! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 6:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Super je.
Sviđaju mi se kotači i bojanje općenito.
Ne sviđa mi se nešto silveringa na decalima i špulja, ali bit će bolje drugi put. _________________ paulusvictor
0viking0: poruka promijenjena dana: Čet Sij 13, 2011 6:57 pm; prepravljeno ukupno 2 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 6:56 pm Naslov poruke: |
|
|
da kotači su full realni!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| largo
 | | Član od: 12 Pro 2010 | | Poruke: 94 | | Mjesto: zadar |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 7:15 pm Naslov poruke: |
|
|
fali mi onih stvari za dekale microsol ili sl. na fotki se još više primjeti  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 7:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| largo Napisao/la: | fali mi onih stvari za dekale microsol ili sl. na fotki se još više primjeti  |
Oni ti neće pomoći pri otklanjanju silveringa koliko će ti pomoći gloss lak ili barem pronto u 2-3 sloja
Ti setovi i solovi super djeluju sa Hasegawinim decalima - postaju tanje i lakše ulaze u panele i prate neravnine, no unatoč tome, podloga mora biti dobro pripremljena. _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| largo
 | | Član od: 12 Pro 2010 | | Poruke: 94 | | Mjesto: zadar |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 7:44 pm Naslov poruke: |
|
|
pronto?  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 9:50 pm Naslov poruke: |
|
|
Maketa je predivna, traljavo napravljena podloga kvari dojam.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 10:08 pm Naslov poruke: |
|
|
| Boris G. Napisao/la: | Maketa je predivna, traljavo napravljena podloga kvari dojam.  |
Podloga nije toliko traljavo napravljena koliko je traljavo očišćena  _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Jolly Rogers
 | | Član od: 04 Sij 2011 | | Poruke: 368 | | Mjesto: Karlovac |
|
Upisano: Čet Sij 13, 2011 10:24 pm Naslov poruke: |
|
|
Uz silvering koji se dosta vidi i gume-kotaci izgledaju ko da ih je neko izbusio, tak da ih drugi puta nemoj tako brusiti, a kaj se tice silveringa tu si savjet vec dobio. _________________ Govori tiho i nosi štap sa sobom
MK GRUNF |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| ŽILE
 | | Član od: 14 Sij 2009 | | Poruke: 69 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Pet Sij 14, 2011 1:12 am Naslov poruke: |
|
|
| largo Napisao/la: | fali mi onih stvari za dekale microsol ili sl. na fotki se još više primjeti  |
Maketa je super, probaj sa microsol i microsoft, ali dok ne nabaviš dodaj malo alkoholnog octa u vodu kad stavljaš decale i to će ih malo omekšat. Lip rad nema šta, ali reci mi di ti je raketa sa desnog krila??? _________________ IN HOC SIGNO VINCES |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Pet Sij 14, 2011 10:41 am Naslov poruke: |
|
|
UUUUUU Odlican!!
Jel do dobar stari ESCI?
E radio sam ga davno, uh ali mi se ovaj tvoj svida!!
Probaj staviti kako Vijeko kaze prvo sjajni lak a prilikom postavljanja dekala premazi ih obicnim octom i da vidis kako ljepo legnu.
A podloga da je mozda malo veca tj toliko da avion ne prelazi rubove puno bi ljepse izgledalo ovako malo kvari dojam ovog ljepog Falcona!
PS: tek sam sad vidio post iznas mojeg da je isti savjet.
A raketu je ispalio!¨  _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Sij 14, 2011 12:07 pm Naslov poruke: |
|
|
| Karaya Napisao/la: | UUUUUU Odlican!!
Jel do dobar stari ESCI?
E radio sam ga davno, uh ali mi se ovaj tvoj svida!!
| U naslovu teme piše da je u pitanju Academy 1/48...! _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| largo
 | | Član od: 12 Pro 2010 | | Poruke: 94 | | Mjesto: zadar |
|
Upisano: Pet Sij 14, 2011 12:29 pm Naslov poruke: |
|
|
to je ona akademijev sa thunderbird verziom a dekale
sam dobio naknadno bice su esieve
gume sam izbušio da se nekliže pri nagibu , šala! to
bi mogao popravit. hvala na savjetima  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|