Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

F-16 wolf pack 1/48 academy
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
largo

Član od: 12 Pro 2010
Poruke: 94
Mjesto: zadar
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 6:01 pm    Naslov poruke: F-16 wolf pack 1/48 academy Citiraj ovaj komentar

Evo još jedne moje makete. zaboravih se prestaviti Rolling Eyes imam 33 iz zadra ovim se bavim sa prekidima od osnovne.
URL=http://img202.imageshack.us/i/p1010008eq.jpg/][/URL]

URL=http://img692.imageshack.us/i/p1010009nd.jpg/][/URL]



Uploaded with ImageShack.us

URL=http://img600.imageshack.us/i/p1010011v.jpg/][/URL]



Uploaded with ImageShack.us

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 6:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobrodošao!! Ž
Odličan posao! Viper je ko bombna!!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 6:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super je.

Sviđaju mi se kotači i bojanje općenito.

Ne sviđa mi se nešto silveringa na decalima i špulja, ali bit će bolje drugi put.
_________________
paulusvictor


0viking0: poruka promijenjena dana: Čet Sij 13, 2011 6:57 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 6:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da kotači su full realni! Wink
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
largo

Član od: 12 Pro 2010
Poruke: 94
Mjesto: zadar
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 7:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

fali mi onih stvari za dekale microsol ili sl. na fotki se još više primjeti Sad
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 7:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

largo Napisao/la:
fali mi onih stvari za dekale microsol ili sl. na fotki se još više primjeti Sad


Oni ti neće pomoći pri otklanjanju silveringa koliko će ti pomoći gloss lak ili barem pronto u 2-3 sloja

Ti setovi i solovi super djeluju sa Hasegawinim decalima - postaju tanje i lakše ulaze u panele i prate neravnine, no unatoč tome, podloga mora biti dobro pripremljena.
_________________
paulusvictor
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
largo

Član od: 12 Pro 2010
Poruke: 94
Mjesto: zadar
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 7:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pronto? Shocked
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 8:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

largo Napisao/la:
pronto? Shocked


Nisam niti ja vjerovao na prvu, ali danas ga koristim za svašta...

Lakiranje, toniranje, wash

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Y3KXwpG4UEk0QM:http://img.photobucket.com/albums/v648/tripko/Picture.jpg&t=1
_________________
paulusvictor
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 9:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Maketa je predivna, traljavo napravljena podloga kvari dojam. Wink
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 10:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
Maketa je predivna, traljavo napravljena podloga kvari dojam. Wink


Podloga nije toliko traljavo napravljena koliko je traljavo očišćena Razz
_________________
paulusvictor
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Jolly Rogers

Član od: 04 Sij 2011
Poruke: 368
Mjesto: Karlovac
PorukaUpisano: Čet Sij 13, 2011 10:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uz silvering koji se dosta vidi i gume-kotaci izgledaju ko da ih je neko izbusio, tak da ih drugi puta nemoj tako brusiti, a kaj se tice silveringa tu si savjet vec dobio.
_________________
Govori tiho i nosi štap sa sobom
MK GRUNF
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ŽILE

Član od: 14 Sij 2009
Poruke: 69
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pet Sij 14, 2011 1:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

largo Napisao/la:
fali mi onih stvari za dekale microsol ili sl. na fotki se još više primjeti Sad



Maketa je super, probaj sa microsol i microsoft, ali dok ne nabaviš dodaj malo alkoholnog octa u vodu kad stavljaš decale i to će ih malo omekšat. Lip rad nema šta, ali reci mi di ti je raketa sa desnog krila???
_________________
IN HOC SIGNO VINCES
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Karaya

Član od: 21 Lis 2005
Poruke: 2103
Mjesto: Velika Gorica
PorukaUpisano: Pet Sij 14, 2011 10:41 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

UUUUUU Odlican!!
Jel do dobar stari ESCI?
E radio sam ga davno, uh ali mi se ovaj tvoj svida!!

Probaj staviti kako Vijeko kaze prvo sjajni lak a prilikom postavljanja dekala premazi ih obicnim octom i da vidis kako ljepo legnu.
A podloga da je mozda malo veca tj toliko da avion ne prelazi rubove puno bi ljepse izgledalo ovako malo kvari dojam ovog ljepog Falcona!

PS: tek sam sad vidio post iznas mojeg da je isti savjet.
A raketu je ispalio!¨ Wink
_________________
Vedran
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Sij 14, 2011 12:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Karaya Napisao/la:
UUUUUU Odlican!!
Jel do dobar stari ESCI?
E radio sam ga davno, uh ali mi se ovaj tvoj svida!!
U naslovu teme piše da je u pitanju Academy 1/48...!
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
largo

Član od: 12 Pro 2010
Poruke: 94
Mjesto: zadar
PorukaUpisano: Pet Sij 14, 2011 12:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to je ona akademijev sa thunderbird verziom a dekale
sam dobio naknadno bice su esieve Wink
gume sam izbušio da se nekliže pri nagibu Very Happy Laughing , šala! to
bi mogao popravit. hvala na savjetima Cool
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron