Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Yak-141 u 1/72 KONACNO!

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovno maketarstvo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
SZVO

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb
PorukaUpisano: Sub Stu 27, 2010 12:43 pm    Naslov poruke: Yak-141 u 1/72 KONACNO! Citiraj ovaj komentar

Ako je netko cekao (kao ja) da se Yak-141 pojavi kao maketa i da mu cijena nije 69 US$ za resin (Anigrand), cekanju je kraj Rave party Art model je izbacio maketu ovog zrakoplova u short-run tehnici s nekim resinskim dijelovima Vesela banana
http://hobbyterra.com/product.asp?idProduct=3421

Član od: 20 Ruj 2010
PorukaUpisano: Sub Stu 27, 2010 8:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

baš je počeo od juče da prodaje se u Beogradu (i to po nižoj ceni nego na HobbyTerra sajtu), deluje vrlo lepo ali biće malo problema oko sastavljanja jer rasklop prilično 'nezgodan' Shocked
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
SZVO

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb
PorukaUpisano: Sub Stu 27, 2010 11:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vidio sam. 2100 din je protuvrijednost 210kn ako se ne varam? Neki decki ce ici u Bg na takmicenje pa ce valjda biti koji Yak-141 za kupiti na buvljaku. Svakako cu im reci da mi jedan kupe ako ga nadju. Ako ne, budem ga narucio s ht.

Član od: 06 Velj 2006
Mjesto: Beograd
PorukaUpisano: Pon Stu 29, 2010 11:46 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

SZVO Napisao/la:
Vidio sam. 2100 din je protuvrijednost 210kn ako se ne varam? Neki decki ce ici u Bg na takmicenje pa ce valjda biti koji Yak-141 za kupiti na buvljaku. Svakako cu im reci da mi jedan kupe ako ga nadju. Ako ne, budem ga narucio s ht.

Mala ispravka: 2100din je oko 20EUR, tj oko 28$, a to je ako se ne varam priblizno 150 a ne 210 kuna!

Za ozbiljne kupce uvek mozemo rezervisati.

Milan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Azagtoth

Član od: 04 Svi 2006
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Pro 06, 2010 11:05 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Maketa je mrkli mrak...predivna!
Dvije sheme farbanja, opitni i (pretpostavljam) muzejski primjerak sa ruskom trobojnicom na vertikalcu.Samo da nadjem jos crteze pa cu provjeriti i dimenzije.Mada, ako izgleda kao jak-141 i glasa se kao Jak-141, onda mora biti Jak-141:-).
Inace, Zvezda je izdala i T-50(PAK-FA) u 1/72.
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovno maketarstvo Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma