Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

IJN Yamato 1/350 Tamiya
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Lale

Član od: 03 Ruj 2008
Poruke: 436
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Ned Ruj 19, 2010 5:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lipi rad, da je moj bar pola ka tvoj bia bi zadovoljan.
_________________
www.aquosus.net , u škveru Bounty i Cutty Sark, na čekanju Wasa i Royal William
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
tomek2002

Član od: 23 Ožu 2010
Poruke: 178
Mjesto: Podturen
PorukaUpisano: Pon Ruj 20, 2010 10:33 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

svaka čast
_________________
volja uvijek dovodi do rezultata...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MIAMI

Član od: 12 Stu 2009
Poruke: 74
Mjesto: Medulin, Pula, CROATIA
PorukaUpisano: Čet Ruj 23, 2010 6:19 am    Naslov poruke: pozzzzz... svima :))))))))))) Citiraj ovaj komentar

.....bok bok, e da, to je to, odlično si ga napravio...
P.S. eto, koristim priliku pozdrasviti vas sve, ljeto je prošlo i vraćam se i ja polako na Queen Mary II....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
....NE POSTOJI SAVRŠEN ČOVIJEK - SAMO SAVRŠENE NAMJERE ...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Schnellboot

Član od: 31 Svi 2006
Poruke: 285
PorukaUpisano: Sub Ruj 25, 2010 11:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uistinu lijep rad!
Je li neka podloga za brod u planu?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Ruj 26, 2010 12:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Schnellboot Napisao/la:
Uistinu lijep rad!
Je li neka podloga za brod u planu?


da. ove dane budem isao po neku plocu u Bauhausu, podloga ce bit 80*20, staklo gore, a brod ce bit postavljen na coketima
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Vulkanizer

Član od: 13 Lip 2009
Poruke: 1732
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Ned Ruj 26, 2010 5:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka čast ,divota za pogledat Very Happy
_________________
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Ruj 28, 2010 10:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo kako sam reko, radi se na podlozi. Jos ide okolo rub, moram jos nac jedan prikladan i staklo gore. Drvo ce bit lakirano da dobije malo tamniju boju




_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Poruke: 4106
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Ruj 28, 2010 10:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlićan rad, svaka čast Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sponge

Član od: 16 Lis 2009
Poruke: 316
PorukaUpisano: Uto Ruj 28, 2010 11:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jesi mozda razmisljao o tome da napravis poklopac od pleksija???

Mislim da te nebi ispalo puno skuplje nego staklo a lakse je od stakla a bogami i jednostavnije, mislim ne moras brinuti za to dali ce ti slucajno puknuti.

Btw, odlican rad. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Lijep pozdrav.

Sponge
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Ruj 28, 2010 11:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

sponge Napisao/la:
Jesi mozda razmisljao o tome da napravis poklopac od pleksija???

Mislim da te nebi ispalo puno skuplje nego staklo a lakse je od stakla a bogami i jednostavnije, mislim ne moras brinuti za to dali ce ti slucajno puknuti.

Btw, odlican rad. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Lijep pozdrav.

Sponge


bok, hvala na pohvalama.

A gle, ja sam pitao tu okolo u RI i staklo stoji jeftinije. Mislim da je cak 3:1, mq stakla dode mislim oko 90-100kn a plexi 300-360. Pitat cu jos malo
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Night Hawk

Član od: 03 Svi 2007
Poruke: 912
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Ruj 29, 2010 11:26 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Preporučam ti staklo ipak. Ne samo što je znatno jeftinije, nego kažu da se pleksi puno lakše ogrebe prilikom birsanja prašine.
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
tole

Član od: 12 Ožu 2008
Poruke: 1117
PorukaUpisano: Sri Ruj 29, 2010 11:46 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nijesam stručnjak, ali mislim da staklo ljepše izgleda jer plexi nakon nekog vremena postane mutan, osobito ako čistiš nekim preparatima za staklo
_________________


Group build - metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Ruj 29, 2010 12:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da toga se i ja bojim, imam bocnu stranicu kompa u plexiju i znam kako je, tako i tako to ce samo na polici bit i nece se dirat tako da tezina nije bitna
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Ruj 30, 2010 1:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ljepo je vidjeti da si dovršio taj ambiciozan projekt. Very Happy Može se ovdje-onde uočiti nedorađenosti na koje su kolege već ukazali, ali u cjelini lijepo izgleda i možeš biti zadovoljan. Na tvom bi mjestu ipak obojao sidrene lance da ne budu u boji palube i malo doradio zastave. Staklo je bolje od pleksiglasa-već su svi naveli razloge...Nikako se ne moraš stiditi donjeti maketu na natjecanje.
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hemza

Član od: 06 Ožu 2008
Poruke: 208
PorukaUpisano: Pet Lis 01, 2010 1:15 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nekad sam radio kutije od stakla sve dok mi nisu počele pucati(dovoljno je malo kvrcnuti nečim metalnim i staklo odmah pukne).Upravo radi toga sam u potpunosti prešao na plexi.Otporan je na sve vrste udaraca i u njemu mirne duše nosim makete na natjecanje.Što se održavanja tiče,dovoljno ih je obrisati vlažnom umjetnom jelenskom kožom i ne ostaju nikakve crtice.Da ne zaboravim reči ,plexi ima pravilnu strukturu(ne izobličuje sliku) i prozirniji je od stakla.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
Stranica 2/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron