

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Lale
 | | Član od: 03 Ruj 2008 | | Poruke: 436 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 5:08 pm Naslov poruke: |
|
|
Lipi rad, da je moj bar pola ka tvoj bia bi zadovoljan. _________________ www.aquosus.net , u škveru Bounty i Cutty Sark, na čekanju Wasa i Royal William |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tomek2002
 | | Član od: 23 Ožu 2010 | | Poruke: 178 | | Mjesto: Podturen |
|
Upisano: Pon Ruj 20, 2010 10:33 am Naslov poruke: |
|
|
svaka čast _________________ volja uvijek dovodi do rezultata... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MIAMI
 | | Član od: 12 Stu 2009 | | Poruke: 74 | | Mjesto: Medulin, Pula, CROATIA |
|
Upisano: Čet Ruj 23, 2010 6:19 am Naslov poruke: pozzzzz... svima :))))))))))) |
|
|
.....bok bok, e da, to je to, odlično si ga napravio...
P.S. eto, koristim priliku pozdrasviti vas sve, ljeto je prošlo i vraćam se i ja polako na Queen Mary II.......  _________________ ....NE POSTOJI SAVRŠEN ČOVIJEK - SAMO SAVRŠENE NAMJERE ... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Schnellboot
 | | Član od: 31 Svi 2006 | | Poruke: 285 | |
|
Upisano: Sub Ruj 25, 2010 11:13 pm Naslov poruke: |
|
|
Uistinu lijep rad!
Je li neka podloga za brod u planu? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Ruj 26, 2010 12:31 pm Naslov poruke: |
|
|
| Schnellboot Napisao/la: | Uistinu lijep rad!
Je li neka podloga za brod u planu? |
da. ove dane budem isao po neku plocu u Bauhausu, podloga ce bit 80*20, staklo gore, a brod ce bit postavljen na coketima _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Uto Ruj 28, 2010 10:20 pm Naslov poruke: |
|
|
evo kako sam reko, radi se na podlozi. Jos ide okolo rub, moram jos nac jedan prikladan i staklo gore. Drvo ce bit lakirano da dobije malo tamniju boju
 _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ruj 28, 2010 10:35 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlićan rad, svaka čast  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| sponge
 | | Član od: 16 Lis 2009 | | Poruke: 316 | |
|
Upisano: Uto Ruj 28, 2010 11:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Jesi mozda razmisljao o tome da napravis poklopac od pleksija???
Mislim da te nebi ispalo puno skuplje nego staklo a lakse je od stakla a bogami i jednostavnije, mislim ne moras brinuti za to dali ce ti slucajno puknuti.
Btw, odlican rad.
Lijep pozdrav.
Sponge |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Uto Ruj 28, 2010 11:58 pm Naslov poruke: |
|
|
| sponge Napisao/la: | Jesi mozda razmisljao o tome da napravis poklopac od pleksija???
Mislim da te nebi ispalo puno skuplje nego staklo a lakse je od stakla a bogami i jednostavnije, mislim ne moras brinuti za to dali ce ti slucajno puknuti.
Btw, odlican rad.
Lijep pozdrav.
Sponge |
bok, hvala na pohvalama.
A gle, ja sam pitao tu okolo u RI i staklo stoji jeftinije. Mislim da je cak 3:1, mq stakla dode mislim oko 90-100kn a plexi 300-360. Pitat cu jos malo _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Ruj 29, 2010 11:26 am Naslov poruke: |
|
|
Preporučam ti staklo ipak. Ne samo što je znatno jeftinije, nego kažu da se pleksi puno lakše ogrebe prilikom birsanja prašine. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Sri Ruj 29, 2010 11:46 am Naslov poruke: |
|
|
Nijesam stručnjak, ali mislim da staklo ljepše izgleda jer plexi nakon nekog vremena postane mutan, osobito ako čistiš nekim preparatima za staklo _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Ruj 29, 2010 12:56 pm Naslov poruke: |
|
|
da toga se i ja bojim, imam bocnu stranicu kompa u plexiju i znam kako je, tako i tako to ce samo na polici bit i nece se dirat tako da tezina nije bitna _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ruj 30, 2010 1:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Ljepo je vidjeti da si dovršio taj ambiciozan projekt. Može se ovdje-onde uočiti nedorađenosti na koje su kolege već ukazali, ali u cjelini lijepo izgleda i možeš biti zadovoljan. Na tvom bi mjestu ipak obojao sidrene lance da ne budu u boji palube i malo doradio zastave. Staklo je bolje od pleksiglasa-već su svi naveli razloge...Nikako se ne moraš stiditi donjeti maketu na natjecanje. _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hemza
 | | Član od: 06 Ožu 2008 | | Poruke: 208 | |
|
Upisano: Pet Lis 01, 2010 1:15 am Naslov poruke: |
|
|
| Nekad sam radio kutije od stakla sve dok mi nisu počele pucati(dovoljno je malo kvrcnuti nečim metalnim i staklo odmah pukne).Upravo radi toga sam u potpunosti prešao na plexi.Otporan je na sve vrste udaraca i u njemu mirne duše nosim makete na natjecanje.Što se održavanja tiče,dovoljno ih je obrisati vlažnom umjetnom jelenskom kožom i ne ostaju nikakve crtice.Da ne zaboravim reči ,plexi ima pravilnu strukturu(ne izobličuje sliku) i prozirniji je od stakla. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|