

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| AleksandarMorozov
 | | Član od: 03 Stu 2006 | | Poruke: 1791 | | Mjesto: Petrova rupa |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Andrej
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 2347 | |
|
Upisano: Sub Svi 22, 2010 11:37 am Naslov poruke: |
|
|
Skinuo sam i prelistao na brzaka,knjiga je prva liga
Koliko dobrih fotki ima svih verzija t34, Hvala Morozov na linku  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sub Svi 22, 2010 7:13 pm Naslov poruke: |
|
|
Zahvaljujem obojici  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dzunglist
 | | Član od: 06 Lis 2006 | | Poruke: 609 | | Mjesto: Cvjetno naselje |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 12:40 am Naslov poruke: |
|
|
hvala na linku!
ali jel samo mene zeza, kad otpakiram i probam otvoriti pdf ne uspijevam
vec sam tri puta skidao jer sam pomislio da mi ne skine kako spada... _________________ If you pay peanuts, you get monkeys.
Company of Heroes nick: silentsprog
http://www.youtube.com/watch?v=FEYE85R4UJ4&feature=related |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 12:43 am Naslov poruke: |
|
|
| Tako je i meni. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Taurus
 | | Član od: 15 Stu 2009 | | Poruke: 583 | | Mjesto: Kutina |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 6:34 am Naslov poruke: |
|
|
Znači da nisam jedini kog zeza,inače mene ruske stranice baš ne vole. _________________ SAMO SU MRTVI VIDJELI KRAJ RATA! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 6:40 am Naslov poruke: |
|
|
Skinuo i otvorio bez problema, inaće file je poduži
Hvala
Leo |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Taurus
 | | Član od: 15 Stu 2009 | | Poruke: 583 | | Mjesto: Kutina |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 9:29 am Naslov poruke: |
|
|
Treba li se možda registrirat i upisat šifru.Meni se nakon skidanja u donjem desnom kutu ekrana pojavi ključić i klikom na njega se pojavi prozor gdje me traži kod....????  _________________ SAMO SU MRTVI VIDJELI KRAJ RATA! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 10:16 am Naslov poruke: |
|
|
| Ne bi trebalo. Skinuo sam najnoviji Adobe, meni radi bez problema. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dzunglist
 | | Član od: 06 Lis 2006 | | Poruke: 609 | | Mjesto: Cvjetno naselje |
|
Upisano: Pon Svi 24, 2010 10:28 am Naslov poruke: |
|
|
Uspio sam otvoriti
meni je samo javljao gresku pri otvaranju pdf.a
pa sam preimenovao file u T-34 enciklopedija i otvorio se
valjda je u naslovu fajla bilo nesto kaj mom kompu nije bilo po volji _________________ If you pay peanuts, you get monkeys.
Company of Heroes nick: silentsprog
http://www.youtube.com/watch?v=FEYE85R4UJ4&feature=related |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|