Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Snimka ruske vojne parade u povodu dana pobjede
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
dekybomber

Član od: 11 Jul 2006
Poruke: 1021
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Svi 09, 2010 6:11 pm    Naslov poruke: Snimka ruske vojne parade u povodu dana pobjede Citiraj ovaj komentar

http://www.youtube.com/watch?v=qoLKsB1z5Ak
_________________
http://i208.photobucket.com/albums/bb46/dekybomber/l.png
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bumble bee
Moderator
Član od: 23 Jul 2006
Poruke: 979
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Svi 09, 2010 8:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hvala na linku... sve je ok do 11:38 kada se pojavljuje Topol Very Happy
_________________
Domagoj Kamenjarin
MK Grunf
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
josipww2

Član od: 04 Lis 2009
Poruke: 1356
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Ned Svi 09, 2010 9:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

najjaci trenutak je kad 6000 vojnika piva himnu,zaledi ti se krv u zilama
(ovo je sa parade 2007.) http://www.youtube.com/watch?v=EbjQeW8KRn0
_________________
nisam zgodan,al sam nezgodan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Antonio

Član od: 24 Sij 2006
Poruke: 550
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Svi 09, 2010 9:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vrlo, Vrlo impresivno.
Kakva vojska!
Shema bojanja modernog ruskog oklopa mi je zanimljiva.

P.s. TOPOL da se naježiš, koja moć.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Poruke: 1791
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 1:10 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pitam se gdje su našli tog klauna od komentatora. Kao nekakva bivša vojna osoba. Čizes! Lik nema pojma što priča. Umire od smjeha

Kad je za Sotku rekao da je "self propeld HAUVICER"...pa hajde Bo'ž pomozi...ali kad je VLRS Smerč nazvao Topolom...e tu sam skoro pao sa stolice od smijeha. Smijanje

Kad su zaista naišli Topoli...mudro je brbljao o nečem drugome...a na njegovu ga sreću novinar nije ništa pitao. Baš me zanima što bi rekao da ga je novinar pitao što to upravo nailazi. LOL umire
_________________
Uprava Državne Bezbjednosti, radnik na određenim poslovima
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dekybomber

Član od: 11 Jul 2006
Poruke: 1021
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 10:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da,da to sam i ja skontao da lik priča budalaštine,dobro za jedan kamion nisam ni ja znao šta je ili sam prvi put vidio,recimo onaj kamion na 10.00min.neki PZO sustav,nemam pojma,imoram priznati da mi se sviđa njihov "hummer"
_________________
http://i208.photobucket.com/albums/bb46/dekybomber/l.png
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sovremenny

Član od: 29 Sij 2009
Poruke: 951
Mjesto: Istra
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 9:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

AleksandarMorozov Napisao/la:
ali kad je VLRS Smerč nazvao Topolom...

da nije možda taj ''Topol'' S-400 sustav, a ne Smerč ??....pogledaj još jedanput..
..a ča se parade tiće, gušta san je gledat u nedilju ujutro Very Happy ...
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg


Sovremenny: poruka promijenjena dana: Pon Svi 10, 2010 9:47 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 9:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

dekybomber Napisao/la:
Da,da to sam i ja skontao da lik priča budalaštine,dobro za jedan kamion nisam ni ja znao šta je ili sam prvi put vidio,recimo onaj kamion na 10.00min.neki PZO sustav,nemam pojma,imoram priznati da mi se sviđa njihov "hummer"


http://en.wikipedia.org/wiki/Pantsir-S1

pantsir S1, pošto pratim forumulu 1 na HRTu, jednostavno ignoriram komentatore tako da i ne slušam što pričaju!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Poruke: 1791
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 11:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sovremenny Napisao/la:
AleksandarMorozov Napisao/la:
ali kad je VLRS Smerč nazvao Topolom...

da nije možda taj ''Topol'' S-400 sustav, a ne Smerč ??....pogledaj još jedanput..
..a ča se parade tiće, gušta san je gledat u nedilju ujutro Very Happy ...




A nemam pojma. Možda je i S-400 nazvao Topolom. Uglavnom...valjao sam se od smijeha. Nije ni čudo što nisam točno zapamtio. Uglavnom...svejedno je. Jedino je važno da se radi o "bivšoj vojnoj osobi" koja se odlično razumije u bit problema. Najozbiljnije...lik priča, a ja bukvalno plačem od smijeha pred kompom. Još kad ga je novinar pohvalio rekavši mu kako se on, kao "bivša vojna osoba" baš dobro razumije u te stvari...ajme... Umire od smjeha

Abokte...nabrijani maketarski gikovi se nasprdavaju s čovjekom. Pa ja bih u zemlju propao da sam na njegovom mjestu i da to saznam. Promjenio bih broj telefona tog trena. Smijanje
_________________
Uprava Državne Bezbjednosti, radnik na određenim poslovima
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Poruke: 1791
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 11:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Eh da. Ne želim nikoga vrijeđati pa se unaprijed ograđujem...no...pade mi na pamet Fran Višnar...ako mu se dobro sjećam imena...nemam pojma zašto. Wink

Sjećate li se tog lika...s onim njegovim bedžem u obliku F-16 ili nečeg sličnog? Wink
_________________
Uprava Državne Bezbjednosti, radnik na određenim poslovima
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario Raguž

Član od: 09 Stu 2005
Poruke: 1284
Mjesto: Dubrovnik
PorukaUpisano: Uto Svi 11, 2010 12:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kokoš govori za boje ruske zastave iscrtane na nebu da je podsjećaju na francusku zastavu! Tipično novinarski tj. bez zrna obrazovanja...
_________________
Svi smo mi Marko Babić
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
potez XXV

Član od: 03 Svi 2006
Poruke: 855
PorukaUpisano: Uto Svi 11, 2010 12:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Rusku zastavu su iscrtavali su-25 ili su-39, ima netko informaciju?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Uto Svi 11, 2010 1:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

potez XXV Napisao/la:
Rusku zastavu su iscrtavali su-25 ili su-39, ima netko informaciju?


25 i 25UB
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Poruke: 1791
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Čet Svi 13, 2010 11:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I? Da li je netko do sada naišao na bolju snimku? Po mogućnosti s glasom službenog komentatora s razglasa...i bez upadica tipa: "Sad nailazi hardver, što je zanimljivije vama muškarcima" ili "Gle...ruska zastava na nebu. Hehe...nemojte ju pomiješati s francuskom"? Da ne spominjem "bivšu vojnu osobu". Wink
_________________
Uprava Državne Bezbjednosti, radnik na određenim poslovima
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pierre

Član od: 12 Stu 2008
Poruke: 338
PorukaUpisano: Čet Svi 13, 2010 12:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja sam ovo skinuo, nema komentatora i komentatorice kad preljeću avioni, pa je užitak veći ... ruski neznam pa ono što neki muški cijelo vrijeme ozbiljno melje ne brine me... jedino treba čekati između skidanja do 30 min.

http://hotfile.com/dl/42145745/f38d510/Parad.pobedu.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/42154601/ecb594f/Parad.pobedu.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/42154189/16083c7/Parad.pobedu.part3.rar.html
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron