

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 8:56 pm Naslov poruke: Costa Victoria |
|
|
Prvi put ove godine posjećuje Grad. Po mom skromnom mišljenju jedan od najljepšig posjetilaca Grada.
Ova slika koliko-toliko otkrvia vaeličinu ove mrge
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| frka
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 1515 | |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 9:26 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ne leze mi nikako ovi ravni dimnjaci kao iz doba parobroda. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 9:42 pm Naslov poruke: |
|
|
| To je Costin zaštitni znak, svi njihovi brodovi imaju takve dimljake |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 9:48 pm Naslov poruke: |
|
|
E , da ....
Kažeš velik , pa ovo je ploveči grad i još k tome
luksuzni .
Super fotke !!
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 10:09 pm Naslov poruke: |
|
|
čuj grad??? Ma županija čovječe Stvarno treba vidjeti uživo da skontaš koliko je to. Strava, a što je najbolje nije najveći, najavljeni su za ovu godinu još i Star Princess koji je rekorder Dubrovnika po veličini.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 10:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Stvarno impresivno .
Sviđa mi se ova zadnja fotka .
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Tra 23, 2006 10:20 pm Naslov poruke: |
|
|
To ti je slikano danas negdje oko 13i30 kad je partenca, svake godine točan ko' Švicarski sat u 6i30 obara sidro, u 13i30 diže i odlazi...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pon Tra 24, 2006 6:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo Bebonja, još jedan ljepotan
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Alaska
| | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 450 | | Mjesto: Njemacka |
|
Upisano: Sub Svi 19, 2007 2:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobro da ne treba uploviti u luku... _________________ Sve sto plovi moje! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|