

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Strina
 | | Član od: 10 Pro 2005 | | Poruke: 1090 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Ožu 19, 2010 11:32 am Naslov poruke: |
|
|
Fascinatno. Oni zahđali su mi najjači kako je izvukao taj efekt predobro. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pet Ožu 19, 2010 9:10 pm Naslov poruke: |
|
|
a od kud je nabavio interceptora i karavan iz mad maxa?!?!?!?!?  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 10:54 am Naslov poruke: |
|
|
| low Napisao/la: | a od kud je nabavio interceptora i karavan iz mad maxa?!?!?!?!?  |
Pa iz MAD MAX-a  _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 12:39 pm Naslov poruke: |
|
|
| low Napisao/la: | a od kud je nabavio interceptora i karavan iz mad maxa?!?!?!?!?  |
Tek sad sam nasao vremena u miru pogledati filmice i, cim sam vidio te aute, znao sam da ces se ti odmah uzbuditi
Dobro pitanje...trebalo bi mozda tamo pitati, ali ja nisam regan na YouTube
No i mene bi to zanimalo jer vecina kolekcije se sastoji od rijetkih ili nikad vidjenih maketa australskih auta poput Holdena i Forda Falcona ali, koliko sam shvatio iz opisa videa, radi se uglavnom o samogradnji...
Inace, lik odlicno radi svjetla...savrseno izgledaju, a fascinantni su mi onaj karambol na 3:18 u drugom videu, i ono varenje na 4:18 koje mi nikako nije jasno...kako???  _________________

PowerPlant: poruka promijenjena dana: Sub Ožu 20, 2010 4:45 pm; prepravljeno ukupno 2 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 1:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Ja to mislim da je nomoguče napravit, flat tire, hrđa ne izgleda tako dobroni u realnom svijetu, onaj zic if federa.... osim ako je ovaj lik neki alien onda objašnjava to.
A za interceptora znam da postoji neki resinski kit, neki tip ga je radio na jednom od stranih foruma i naravno sve je upropastio. Kad sam vidio slike mislio sam si kosu počupat. Malo ću pogledat pa ako nađem javim.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 1:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Pa kako se nebi uzbudio, pa ja bi platio svoju (i tvoju) tezinu u sendvicima da se docepam interceptora nemas pojma kakav mi je to sveti gral.
Shmeegy, imas dvajst minuta da ga pitas od kud mu Falcon Interceptor, znam da si regan na jubito, ja sam zaboravio svoju sifru _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| black
 | | Član od: 03 Ožu 2007 | | Poruke: 443 | | Mjesto: Crab's Creek Croatia |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 2:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Ja cu to nac. Ja cu to kupit. Moj ce bit bolji. Prisezem. Do daljnjeg sam nedostupan _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 4:43 pm Naslov poruke: |
|
|
To postoji...???
Ali cijena...  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 5:10 pm Naslov poruke: |
|
|
holly crap?!?!?
rađaju mi se ideje.....
postarinu za Hr mi nece izracunati, ali za Sloveniju je 9 eura. za hrvatsku bi skinuli onaj VAT od 17%, ali onda bi i postarina bila malo veca, a onda dolazimo i do pitanja carine. Slovenija bi bila najsigurnija metoda, 108 eura. hm....... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sub Ožu 20, 2010 7:21 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo moje potrebe su ti na usluzi, ako ti treba.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|