

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Kruger
 | | Član od: 19 Sij 2010 | | Poruke: 97 | |
|
Upisano: Pon Velj 22, 2010 9:31 pm Naslov poruke: Marabu acryl boje |
|
|
Naletio sam slucajno na ove boje u lokalnoj papirnici (Marabu decor lack od 15ml):
http://tinyurl.com/ydf7gxy
Cijena jedne bocice je 11 kuna.
Zna li itko nesta o tim bojama, jesu li upotrebljive za bojanje nase plastike za makete? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bero
| | Član od: 28 Pro 2008 | | Poruke: 775 | |
|
Upisano: Pon Velj 22, 2010 9:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Ja sam nešto probao prtljati s MARABU akrilnim bojama i nisam imao dobra iskustva s AB-om. Kistom nisam probao.
Možda ti kolega Reaper može reći više, mislim da ih je on upotrebljavao i imao dobra iskustva. Meni se nije dalo više eksperimentirati s njima, sad idem samo na sigurno. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sovremenny
 | | Član od: 29 Sij 2009 | | Poruke: 951 | | Mjesto: Istra |
|
Upisano: Pon Velj 22, 2010 9:43 pm Naslov poruke: |
|
|
ja imam nekih 10ak bočica navedenih boja......meni su dobre( za normalan kist, s AB-om nisam probao).....namjena: sve i svašta  _________________
http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Reaper
 | | Član od: 07 Ruj 2006 | | Poruke: 4365 | |
|
Upisano: Pon Velj 22, 2010 9:45 pm Naslov poruke: |
|
|
evo ti malo mog "intelektualnog vlasnistva i saznanja"..... kako bi to kolega Tole rekao....
Ok su boje.... posto su gloss, sa kistom je teze vece povrsine raditi, a kod spricanja ab-om je potrebno u vise slojeva, polako "graditi" boju, dakle malo drugaciji princip nego kod maketarskih akrila...
sasvim upotrebljive, pokusaj pitati za DECOR MAT.... iste boje samo mat, lakse se nanose i kistom i ab-om.... _________________ Samo Hare Krishna nas ne voli
On voli stvari lijepe, ali tko ga jeb.....
-=Für immer Minderheiten=- |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|