Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

HITNO SLIKE
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> A što je ovo na fotki?!?
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
noname

Član od: 24 Stu 2009
Mjesto: kod Rudi-a i Bobi-a
PorukaUpisano: Sri Velj 17, 2010 10:18 pm    Naslov poruke: HITNO SLIKE Citiraj ovaj komentar

Dali mi netko moze locirati ovu fotku,di se nalazi i dali netko iz Dubrovnika moze poslikati sadasnju lokaciju!

http://www.youtube.com/watch?v=qGyPuey-1Jw
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario Raguž

Član od: 09 Stu 2005
Mjesto: Dubrovnik
PorukaUpisano: Sri Velj 17, 2010 11:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dakle, jako poznata fotografija. Flak se nalazi na lokaciji Ploče. Ispod lokacije ovog topa nalazi se najpoznatija dubrovačka plaža Banje. U Pozadini se vidi tvrđava Sv. Ivan. Ovi krovovi su Lazareti. Na mjestu gdje je top danas je klupa a na mjestu kamiona je kiosk.

U nas je očajno vrijeme pa ti ništa neću obećavati, ali ukoliko bude prestala ova kišurina i ukoliko mi se još neke stvari poslože, budem ti to poslikao.

LP
noname

PorukaUpisano: Sri Velj 17, 2010 11:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mario Raguž Napisao/la:
Dakle, jako poznata fotografija. Flak se nalazi na lokaciji Ploče. Ispod lokacije ovog topa nalazi se najpoznatija dubrovačka plaža Banje. U Pozadini se vidi tvrđava Sv. Ivan. Ovi krovovi su Lazareti. Na mjestu gdje je top danas je klupa a na mjestu kamiona je kiosk.

U nas je očajno vrijeme pa ti ništa neću obećavati, ali ukoliko bude prestala ova kišurina i ukoliko mi se još neke stvari poslože, budem ti to poslikao.

LP

HVALA Very Happy, namjeravam neku diroamu pa mi trebaju slike plocnika,kamenja,zida i ostalog namimljivog oko tog mjesta

Natrag na vrh
noname

PorukaUpisano: Pet Velj 19, 2010 4:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ako mi netko moze barem preko google eartha poslikat tu lokaciju iz zraka da vidim cestu i kuce kako su namjestene bio bih mu zahvalan, vec bi ja to napravio al stari komp nece otvorit googleearth Twisted Evil

Natrag na vrh
vrsa

Član od: 21 Lis 2005
Mjesto: all over the place
PorukaUpisano: Pet Velj 19, 2010 11:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Samo da upozorim da je kamion u pozadini Maultier, polugusjeničar, a ne obični Blitz.
MAK REOPLAN - Split
Natrag na vrh
noname

PorukaUpisano: Sub Velj 20, 2010 11:18 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

moze jos koja informacija o ovoj slici, ono sto znam je da je to 7.ss, e sad zanima me ostalo, kako je ona bila ubucena , koja kamuflaza na odjeci, slike sadasnjeg mjesta ... godine ove slike ...

Natrag na vrh
dog

Član od: 17 Stu 2006
Mjesto: rijeka
PorukaUpisano: Pon Velj 22, 2010 1:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to je to mjesto...

Natrag na vrh
slider
Gost
PorukaUpisano: Pon Velj 22, 2010 4:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

posjekli drvo...... Sad
Natrag na vrh
noname

PorukaUpisano: Pon Velj 22, 2010 5:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da ,nema drveta Sad , jel zna netko koje godine je ovo slikano, prva slika sa flankom, i dali netko moze poslikat suprotnu stranu s ove desne ulice , treba mi za dioramu !

Natrag na vrh
vrsa

Član od: 21 Lis 2005
Mjesto: all over the place
PorukaUpisano: Uto Velj 23, 2010 12:26 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ovo ti je slika iz njemačkog državnog arhiva, koji je dostupan na netu. Na svakom okviru piše godina i mjesto.

Bilo bi dobro da prlostaš malo stare postove, jer bi onda pronašao ovo:
http://www.maketarstvo.net/forum/viewtopic.php?t=6186&postdays=0&postorder=asc&start=30
MAK REOPLAN - Split
Natrag na vrh
Mario Raguž

PorukaUpisano: Sri Velj 24, 2010 5:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dugujete mi pivu..Smile

Mario Raguž

PorukaUpisano: Sri Velj 24, 2010 5:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mario Raguž

PorukaUpisano: Sri Velj 24, 2010 5:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

noname

PorukaUpisano: Sri Velj 24, 2010 5:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hvala na slikama, a za pivu ako se nađem u dubrovniku jednog dana ! puno puno puno... hvala Very Happy Very Happy Very Happy

Natrag na vrh
Mario Raguž

PorukaUpisano: Sri Velj 24, 2010 6:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Molim, molim, a za pivu, ja sam često u Zagrebu i tad sam neizbježan za jednu' ladnu:))

Evo još fotki iz različitih kutova..

Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> A što je ovo na fotki?!? Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma