

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Stefan
 | | Član od: 21 Pro 2007 | | Poruke: 485 | |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 5:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Konacno update!!!
Izvrsno kao i uvek... Sta ce jos biti na diorami osim kuca?  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| fallschimjager
| | Član od: 21 Tra 2008 | | Poruke: 258 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 5:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Kapa do poda...Ne znam šta bi reka  _________________
CK 2018. NOVI PROSTOR - Žarka Dolinara 9
Betmen, Supermen, Nepismen |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vukii
 | | Član od: 30 Pro 2006 | | Poruke: 202 | |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 7:33 pm Naslov poruke: |
|
|
sretan Božić svima
ovo izgleda fenomenalno u kaj nesem ni sumnjal,a reci mi koje su dimenzije(D,Š,V) cjelog projekta,neznam jel sam to gde fulal??? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 7:36 pm Naslov poruke: |
|
|
Leo |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 101Airborne
 | | Član od: 18 Svi 2007 | | Poruke: 1430 | | Mjesto: ZAGREB |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 8:29 pm Naslov poruke: |
|
|
Respekt! _________________
You have enemies? GOOD. That means you actually stood up for something in your life. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aranza
 | | Član od: 25 Lis 2007 | | Poruke: 3458 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 8:35 pm Naslov poruke: |
|
|
Druga slika je fantastičan kut, izgleda predivno.
Molim te reci mi jeli skup taj materijal - stirodur? Kolike su ploče i koja je cijena približno.? _________________
Španac |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 8:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala svima na pohvalama!
@vukii
Dimenzije su 100 x 60 x 60-70cm (visina još nije konačna, ovisi o tornju)
@Aranza
Nije skup, oko 25kn dođe ploča dimenzija 100 x 60 x 2cm. Nažolost najtanja ploča je 2cm. Najdeblja je čini mi se 10cm |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 10:13 pm Naslov poruke: |
|
|
Dok ne nabavim ljepilo, baza trenutno čeka. Ali zato sam krenuo na izradu kockica, rubnjaka, ploča od kojih ću raditi cestu i nogostupe.
Ovako izgleda skica kako će cesta bit "pokockana":
U grubo otprilike 9000 - 10000 kockica...
Pozdrav! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 10:26 pm Naslov poruke: |
|
|
| Night Hawk Napisao/la: |
U grubo otprilike 9000 - 10000 kockica... |
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 10:55 pm Naslov poruke: |
|
|
Da li si razmišljao da napraviš jedan segment pa ga izliješ više puta u gipsu, lako za obradu a možeš slagati malo brže
Leo |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Zond
 | | Član od: 25 Sij 2009 | | Poruke: 429 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Pro 25, 2009 11:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Pa zar nije stirodur kao stvoren za urezivanje uzorka kamenih ploča?
Ali jednu po jednu rezati i lijepiti, očito Nighthawk želi to napraviti na teži način  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Pro 26, 2009 12:24 am Naslov poruke: |
|
|
| Zond Napisao/la: | Ali jednu po jednu rezati i lijepiti, očito Nighthawk želi to napraviti na teži način  |
Upravo to! Šalim se... Metodu koju sam odabrao, daje po meni najrealnije rezultate. Znam da je pomalo "bolesna" ali nema veze. Sredit ću ja to! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| guuba
| | Član od: 12 Ruj 2009 | | Poruke: 114 | | Mjesto: Kopačevo |
|
Upisano: Sub Pro 26, 2009 11:14 am Naslov poruke: |
|
|
Ima tu posla da ne možeš zamisliti koliko, ali primjećujem da si veoma sistematičan i motiviran da to izguraš do perfekcije. Samo naprijed, pratimo te kako napreduješ. Veseli me ovaj dio po dio način opisa rada. _________________ Cijanakrilna ljepila najbolje lijepe prste. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Schnellboot
 | | Član od: 31 Svi 2006 | | Poruke: 285 | |
|
Upisano: Pon Pro 28, 2009 10:25 pm Naslov poruke: |
|
|
Jedno pitanje: čime si zalijepio međusobno dvije ploče stirodura?
Naravno, tvoj projekt je i više nego odličan!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|