Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Početni radovi za dioramu - Update Vol. 40
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 51, 52, 53  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Stefan

Član od: 21 Pro 2007
Poruke: 485
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 5:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Konacno update!!! Laughing

Izvrsno kao i uvek... Sta ce jos biti na diorami osim kuca? Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
fallschimjager

Član od: 21 Tra 2008
Poruke: 258
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 5:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kapa do poda...Ne znam šta bi reka Shocked
_________________

CK 2018. NOVI PROSTOR - Žarka Dolinara 9
Betmen, Supermen, Nepismen
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vulkanizer

Član od: 13 Lip 2009
Poruke: 1732
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 6:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

U koje lipe jaslice , šalim se ali ovako na slikama di se nevidi efekt rata , a stiradur ko snig baš mi djeluje božićno.I vidim da neće samo Suvremeni selit iz kuće zbog makete. Wink
Izvrsno Shocked
_________________
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
vukii

Član od: 30 Pro 2006
Poruke: 202
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 7:33 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

sretan Božić svima
ovo izgleda fenomenalno u kaj nesem ni sumnjal,a reci mi koje su dimenzije(D,Š,V) cjelog projekta,neznam jel sam to gde fulal???
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Poruke: 2539
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 7:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Strikanje Ples radosti Ples radosti Mir
Leo
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
101Airborne

Član od: 18 Svi 2007
Poruke: 1430
Mjesto: ZAGREB
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 8:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Respekt!
_________________


You have enemies? GOOD. That means you actually stood up for something in your life.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aranza

Član od: 25 Lis 2007
Poruke: 3458
Mjesto: Pula
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 8:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Druga slika je fantastičan kut, izgleda predivno.
Molim te reci mi jeli skup taj materijal - stirodur? Kolike su ploče i koja je cijena približno.?
_________________

Španac
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Night Hawk

Član od: 03 Svi 2007
Poruke: 912
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 8:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala svima na pohvalama!

@vukii
Dimenzije su 100 x 60 x 60-70cm (visina još nije konačna, ovisi o tornju)

@Aranza
Nije skup, oko 25kn dođe ploča dimenzija 100 x 60 x 2cm. Nažolost najtanja ploča je 2cm. Najdeblja je čini mi se 10cm
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Night Hawk

Član od: 03 Svi 2007
Poruke: 912
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 10:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dok ne nabavim ljepilo, baza trenutno čeka. Ali zato sam krenuo na izradu kockica, rubnjaka, ploča od kojih ću raditi cestu i nogostupe.
Ovako izgleda skica kako će cesta bit "pokockana":

U grubo otprilike 9000 - 10000 kockica...



Pozdrav!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Essex
Gost
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Night Hawk Napisao/la:

U grubo otprilike 9000 - 10000 kockica...


What the fuck?
Natrag na vrh
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Poruke: 2539
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 10:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da li si razmišljao da napraviš jedan segment pa ga izliješ više puta u gipsu, lako za obradu a možeš slagati malo brže
Leo
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Zond

Član od: 25 Sij 2009
Poruke: 429
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Pro 25, 2009 11:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pa zar nije stirodur kao stvoren za urezivanje uzorka kamenih ploča? Shocked

Ali jednu po jednu rezati i lijepiti, očito Nighthawk želi to napraviti na teži način Twisted Evil
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Night Hawk

Član od: 03 Svi 2007
Poruke: 912
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sub Pro 26, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zond Napisao/la:
Ali jednu po jednu rezati i lijepiti, očito Nighthawk želi to napraviti na teži način Twisted Evil

Upravo to! Very Happy Šalim se... Metodu koju sam odabrao, daje po meni najrealnije rezultate. Znam da je pomalo "bolesna" ali nema veze. Sredit ću ja to!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
guuba

Član od: 12 Ruj 2009
Poruke: 114
Mjesto: Kopačevo
PorukaUpisano: Sub Pro 26, 2009 11:14 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ima tu posla da ne možeš zamisliti koliko, ali primjećujem da si veoma sistematičan i motiviran da to izguraš do perfekcije. Samo naprijed, pratimo te kako napreduješ. Veseli me ovaj dio po dio način opisa rada.
_________________
Cijanakrilna ljepila najbolje lijepe prste.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Schnellboot

Član od: 31 Svi 2006
Poruke: 285
PorukaUpisano: Pon Pro 28, 2009 10:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jedno pitanje: čime si zalijepio međusobno dvije ploče stirodura?

Naravno, tvoj projekt je i više nego odličan! Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 51, 52, 53  Naprijed
Stranica 32/53

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron