

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 11:36 am Naslov poruke: Schnellboot S-100 - fertig! |
|
|
Schnellboot je gotov. Ovo je definitivno najbolja maketa koju sam ikada slagao i jedina za koju mi dođe da ju kupim još jednom i složim ali u nekoj drugoj verziji. Najveća greška mi je što sam ga bojao Revell bojama (osim torpeda koji su MM aluminium metalizeri) ali je to ujedno i zadnja maketa koja će biti u Revell bojama.
Ja sam prezadovoljan kako je ispala; možda je čak i maketa koju sam najbolje napravio do sada. Komentari dobrodošli.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Dario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 918 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 11:42 am Naslov poruke: |
|
|
| Lijepo izgleda, svaka čast! Ako ti se da malo weatheringa nabacit pa trupu i tako to, ali nije nužno, dobar je i ovakav... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 11:43 am Naslov poruke: |
|
|
bravo, jako lijepo si ga složio... stvarno urednije i puno kvalitetnije nego ja ...
ja bih eventualno malo washao i drybrushao po odredjenim mjestima te dodao malo hrdje da nije ovako ganz novi, no to je stvar ukusa...
al i ovako je odlično ispo, bravo
2 stvari ti fale - svastika na zastavi i more  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 11:45 am Naslov poruke: |
|
|
2 Darijo & Herr Flick> Neću stavljati nikakav weathering jer znam da bi ga samo unakazio budući da još nisam vješt s tim.
A što se zastave tiče, ta se dobije uz maketu, a na njima svastike ne dolaze. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| von Stuck Administrator
 | | Član od: 08 Lis 2005 | | Poruke: 3474 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 12:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako sam zadovoljan, my young Padawan.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 12:09 pm Naslov poruke: |
|
|
inace nisam za te brodove i to. kotacna motorizacija je za mene, ali ovo mi se svidja. ona uzad posebno. nego koliko je dug? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 12:12 pm Naslov poruke: |
|
|
| Dug je ravno pola metra. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 12:16 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo Timmy,neka stvarno ostane tako uredan.
Ovo je sada definitivno presudilo,idem si i ja kupiti jednoga. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 12:52 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka cast!
Jest da nisam u brodovima, i vjerojatno nikad necu bit, ali ovdje si se stvarno naradio.
A pridruzio bih se kolegama (pogotovo je to, mislim, sklonost nas koji preferiramo oklope), bilo bi dobro da ga malo zaprljas. Ovako izgleda malo kao maketa iz muzeja (sto niti u kom slucaju nije lose). Pa ni svabe nisu bili tako cisti.
Treniraj, pa za neko vrijeme ponovo naprvi istog pa ga prljaj (ja mozda onda ovog ipak ne bi niti dirao), pa ih onda usporedi.
Sudeci po ovome, iduci ce biti fascinantan (jos ga stvis na "vodenu" podlogu, sredis zastavu ...) -> na natjecanje.
Samo naprijed... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 1:19 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo! Pridružujem se komentarima predhodnika. Svastika definitivno nedostaje na, inače, odlično napravljenoj zastavi. Zašto ne probaš weathering sa suhim pastelom? Izgledat će dobro, a greške se lako počiste...A, da-i ja sam kupio to čudo iako ne radim brodove. Taj S-100 je očito jako zarazan .. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Goran
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 1423 | | Mjesto: Jastrebarsko |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 1:20 pm Naslov poruke: |
|
|
Kao što reče Tiger, i ja razmišljam o nabavci iste, definitivno.
Bila bi fora stavit ga u staklenu vitrinu.
Svaka čast, lijepo složeno!  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 1:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala svima, drago mi je da vam se sviđa. Drugi Schnellboot neću tako brzo nabaviti. Ovaj već ima mjesto u vitrini, a na mjesto kraj njega će jednog dana doći Sovremenny.
2 grunf> boja na njemu je katastrofa i čak mjesec dana nakon špricanja su mi ostali prsti na jednom dijelu ali to je ispravljeno tak da će weathering definitvno izostati na ovom.
Za sve koji žele kupiti Schnellboot, ima ga u Mercatoru (136kn), Chipoteci (140kn), Turbo Limachu na križanju Gajeve i Tesline (120kn).
Timmy: poruka promijenjena dana: Čet Ožu 30, 2006 1:30 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 1:26 pm Naslov poruke: |
|
|
mali OT - buduchi da sad svi imaju schnelboote, mogo bi past mali groupbild?
sad si i ja razmisljam da si uzmem jos jednog  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 2:53 pm Naslov poruke: |
|
|
Stvarno je lijepo i uredno napravljen, ali weathering bi ga jako uljepšao. No maketa je divna i ovako  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 30, 2006 2:56 pm Naslov poruke: |
|
|
Ausgezeichnet (..aber zu sauber.. )... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|