

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Autor |
Poruka |
Tema: Zadnjih nekoliko mjeseci |
Nino Luk
Odgovori: 2
Pogledano: 4072
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Uto Svi 30, 2017 10:21 pm Naslov: Zadnjih nekoliko mjeseci |
Chronos miniatures
http://chronos-miniatures.com/index.php?option=com_jshopping&controller=category&task=view&category_id=1&Itemid=104&lang=en
 |
Tema: Nova glava..... |
Nino Luk
Odgovori: 184
Pogledano: 68045
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Pon Svi 29, 2017 5:37 pm Naslov: Nova glava..... |
| Jako dobro... ! Da li prodaješ ove biste.... ako radiš kolekciju samo za sebe isto dobro.. ali bilo bi dobro imeti takvo što kući... osobito ako si spreman napraviti likove sve glavne likove iz Kelly' ... |
Tema: Zadnjih nekoliko mjeseci |
Nino Luk
Odgovori: 2
Pogledano: 4072
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Pon Svi 29, 2017 5:29 pm Naslov: Zadnjih nekoliko mjeseci |
Nisam neko vrijeme bio na forumu... pa eto nekoliko fotografija... nadam se da će se nekome svidjeti...
http://i614.photobucket.com/albums/tt225/Thingol/DSC01627.jpghttp://i614.photobucket.c ... |
Tema: Moje figure u izradi |
Nino Luk
Odgovori: 115
Pogledano: 75382
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Pon Svi 29, 2017 5:11 pm Naslov: Moje figure u izradi |
I ovo priprema za bojanje,uzeo u Bratislavi dosta povoljno,nedavno dobio spisak sa masu figura itd ako nekog zanima pa mu proslijedim
http://i794.photobucket.com/albums/yy228/rfmmak/radovi/IMG_1230 ... |
Tema: Moje figure u izradi |
Nino Luk
Odgovori: 115
Pogledano: 75382
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Uto Tra 12, 2016 10:20 pm Naslov: Moje figure u izradi |
Koje figure ćeš korisiti za prstenovu družinu....  |
Tema: Moje figure u izradi |
Nino Luk
Odgovori: 115
Pogledano: 75382
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Uto Tra 12, 2016 2:41 pm Naslov: Moje figure u izradi |
I da pitanje.. kakvu to dioramu namjeravaš načiniti s Argonautima.....  |
Tema: Moje figure u izradi |
Nino Luk
Odgovori: 115
Pogledano: 75382
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Uto Tra 12, 2016 2:34 pm Naslov: Moje figure u izradi |
I ovo priprema za bojanje,uzeo u Bratislavi dosta povoljno,nedavno dobio spisak sa masu figura itd ako nekog zanima pa mu proslijedim
http://i794.photobucket.com/albums/yy228/rfmmak/radovi/IMG_1230 ... |
Tema: Okupacija u bijelom 1/35...... |
Nino Luk
Odgovori: 0
Pogledano: 2932
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Ned Lis 04, 2015 5:21 pm Naslov: Okupacija u bijelom 1/35...... |
.... zimska idila.... ili
http://i614.photobucket.com/albums/tt225/Thingol/5d5e8ee8-4e4e-4083-b9b3-a594a7628a19.jpghttp://i614.photobucket.com/albums/tt225/Thingol/3fe60d95-24de-4565-8cfa- ... |
Tema: Jessica |
Nino Luk
Odgovori: 4
Pogledano: 3600
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Ned Lis 04, 2015 5:19 pm Naslov: Jessica |
| Jako dobro... samo malo napravi bolje fotografije, da ovako dobar rad dođe više do izražaja.... |
Tema: Životna kolekcija za 25000 € |
Nino Luk
Odgovori: 2
Pogledano: 1673
|
Forum: Internet linkovi Upisano: Pon Ruj 28, 2015 9:08 pm Naslov: Životna kolekcija za 25000 € |
| Meni ovo izgleda više kao ostatak dućana u stečaju.... za ovo složiti trebaju barem 2 života od 50 godina... ako počanš s 15 i završiš sa 65 prije nego što ti se ruke počnu značajnije tresti.... :-/ |
Tema: WATTO - Vlasnik radionice na Tatooine-u |
Nino Luk
Odgovori: 11
Pogledano: 6004
|
Forum: Ostalo Upisano: Sub Ruj 26, 2015 1:18 pm Naslov: WATTO - Vlasnik radionice na Tatooine-u |
Hvala na komplimentima i hvala za link... dobro izgleda ovaj Yoda, ali malo mi je "bad" poza..... Baš ona kada umire...  |
Tema: WATTO - Vlasnik radionice na Tatooine-u |
Nino Luk
Odgovori: 11
Pogledano: 6004
|
Forum: Ostalo Upisano: Sub Ruj 26, 2015 10:58 am Naslov: WATTO - Vlasnik radionice na Tatooine-u |
... to mi je jednini dobar lik za farbanje uz Yodu, ali dovoljno dobar model Yode na mogu naći... pa ako netko zna...neka me uputi... hvala unaprijed...
Uživajte kome se sviđa....
http://i61 ... |
Tema: X-wing T-65 |
Nino Luk
Odgovori: 9
Pogledano: 4994
|
Forum: Ostalo Upisano: Sub Ruj 26, 2015 10:37 am Naslov: X-wing T-65 |
| Izvrsni su.... imam jednog frenda u Bochumu u Njemačkoj, koji radi x-wing malo veći od ovog i Boba Fett-a uskoro bi trebali biti gotovi, pa ako mi pošalje fotografije mogu ti ih proslijediti... on odl ... |
Tema: Rimski legionari 54 mm |
Nino Luk
Odgovori: 4
Pogledano: 3303
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Pet Ruj 25, 2015 12:16 pm Naslov: Rimski legionari 54 mm |
| Hvala na komplimentima mister Grunf... drago mi je da ti se sviđaju figure... slažem se s tobom da je mahovina prevelika...to svakako ali ovi legionari stoje na komadu drveta koje je na sebi imao maho ... |
Tema: Rimski legionari 54 mm |
Nino Luk
Odgovori: 4
Pogledano: 3303
|
Forum: Figure, diorame Upisano: Sri Ruj 23, 2015 9:58 pm Naslov: Rimski legionari 54 mm |
Istina, pokušavam pokazati dinamiku na malom prostoru... hvala  |
| |
| Stranica 1/4 |
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4 Naprijed Vremenska zona: EET (Europa) |
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|