Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Pronađeni komentari: 42
Otvoreni maketarski forum Forum Indeks
Autor Poruka
  Tema: Novine u vrijeme NDH
Hare

Odgovori: 1
Pogledano: 2158

PorukaForum: - od 1941. do 1945.   Upisano: Sri Sij 09, 2013 5:16 pm   Naslov: Novine u vrijeme NDH
Mislm da bi bilo interesantno prelistati novine iz ovog preida. Da li neko ima link nekoh novina iz vremena NDH

pozz
  Tema: nepoznati brod
Hare

Odgovori: 4
Pogledano: 2303

PorukaForum: Drveno brodomaketarstvo   Upisano: Pon Jul 02, 2012 12:18 pm   Naslov: nepoznati brod
hvala na misljenjima. I moje je takvo, da su prenaglasene neke stvari, zato mi se bas i ne svidja.
  Tema: nepoznati brod
Hare

Odgovori: 4
Pogledano: 2303

PorukaForum: Drveno brodomaketarstvo   Upisano: Pon Jul 02, 2012 8:39 am   Naslov: nepoznati brod
Sa buvlje pijace iz Svajcarske dosao u Sarajevo. Jedra su u losem stanju, pokusao sam ocistiti, ali se skida i boja. Molim za komentar, da li vrijedi na njemu raditi ili da zavrsi u podrumu.

http:/ ...
  Tema: stalak za makete
Hare

Odgovori: 3
Pogledano: 2921

PorukaForum: Radionica, savjeti, pitanja itd...   Upisano: Pon Ruj 12, 2011 7:32 am   Naslov: stalak za makete
ja sam kupovao ruckice za namjestaj koje su imale mesingani nosac drvene kugle i sl. Nije lose, a nije ni skupo
  Tema: PT 117
Hare

Odgovori: 5
Pogledano: 4223

PorukaForum: Brodovi i plovila   Upisano: Pon Sij 10, 2011 10:17 pm   Naslov: PT 117
sve je malo vise mat nego sto je na fotografijama. Slikao sam mobitelom
  Tema: Postovane kolege,
Hare

Odgovori: 11
Pogledano: 5253

PorukaForum: Ostalo   Upisano: Ned Lis 31, 2010 6:33 pm   Naslov: Postovane kolege,
Nadam se da je ovo u Mercatoru privremeno, jer sramota je da u Sarajevu nema nista za maketare.
  Tema: pozdrav iz bih
Hare

Odgovori: 18
Pogledano: 3858

PorukaForum: Tko je tko na forumu?   Upisano: Pon Kol 30, 2010 6:43 pm   Naslov: pozdrav iz bih
pozdrav takodjer iz Sarajeva
nadam se da ce neko napokon u Sarajevu otvoriti prodavnicu maketa i opreme
  Tema: PT 117
Hare

Odgovori: 5
Pogledano: 4223

PorukaForum: Brodovi i plovila   Upisano: Sub Svi 15, 2010 6:16 pm   Naslov: PT 117
Prosle godine radio sam PT 117 (Revell). Mislim da se o ovim torpednim camcima sve zna.
Konkretno za PT 117: Laid down 10 Apr 1942 , Launched 15 Jul 1942 , Commissioned 4 Aug 1942 ,
Lost 1 Aug 1943 ...
  Tema: Knjige - naslovi
Hare

Odgovori: 4
Pogledano: 4982

PorukaForum: Brodovi   Upisano: Sub Svi 15, 2010 5:49 pm   Naslov: Knjige - naslovi
Nama koji ne zivimo uz more malo je teze doci do knjiga koje su vezane za brodove, more, plovidbu, pogotovo ako ne znamo tacan naziv knjige.
Kada u knjizari ili antikvarnici trazim knjige navedenih t ...
  Tema: Podmornica USS Cobia
Hare

Odgovori: 0
Pogledano: 6965

PorukaForum: Brodovi i plovila   Upisano: Sub Svi 15, 2010 1:16 pm   Naslov: Podmornica USS Cobia
Prije dvije godine bio sam u gradicu Manitowoc, drzava Wisconsin, u kojem je smjesten Wisconsin Maritime Museum. Izmedju ostalog, izlozena je podmornica USS Cobia ( SS 245 ), klase Gato.
U ovom mjes ...
  Tema: S one strane Jadrana
Hare

Odgovori: 0
Pogledano: 679

PorukaForum: Internet linkovi   Upisano: Sub Svi 15, 2010 12:46 pm   Naslov: S one strane Jadrana
Mislim da je knjiga interesantna, ukratko: novinar BBC-a 1944 na Vis-u, itd. Knjiga se moze legalno skinuti sa ovog linka
http://www.mediaplan.ba/docs/SOneStraneJadrana.pdf
  Tema: help - ograda Bismarck
Hare

Odgovori: 2
Pogledano: 900

PorukaForum: Radionica, savjeti, pitanja itd...   Upisano: Ned Velj 21, 2010 8:06 pm   Naslov: help - ograda Bismarck
Ograda na palubi je izlivena zajedno sa trupom. Probao sam je izrezati, ali bojim se da bi se sve na kraju raspolo. Na gornjim palubama nema uopce ograde. Da li moze pomoc, kako napraviti ogradu
  Tema: prozori Bismarck
Hare

Odgovori: 10
Pogledano: 2736

PorukaForum: Radionica, savjeti, pitanja itd...   Upisano: Pet Velj 19, 2010 7:59 pm   Naslov: prozori Bismarck
hvala
  Tema: prozori Bismarck
Hare

Odgovori: 10
Pogledano: 2736

PorukaForum: Radionica, savjeti, pitanja itd...   Upisano: Čet Velj 18, 2010 8:15 pm   Naslov: prozori Bismarck
da, mislio sam "šipka", izvinjavam se. Hvala na odgovoru.
A, sto se tice slika, rano je, nema nista jos konkretno. Maketa je Revell, pregledao sam trup i bas se ne uklapa dobro, tako da ce biti dost ...
  Tema: prozori Bismarck
Hare

Odgovori: 10
Pogledano: 2736

PorukaForum: Radionica, savjeti, pitanja itd...   Upisano: Sri Velj 17, 2010 7:51 pm   Naslov: prozori Bismarck
hvala puno, sigurno cu izbusiti.os jedno pitanje, vidim na boku, ne znam kako bih nazvao, "spiku", cemu je sluzila
 
Stranica 1/3 Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron