

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Autor |
Poruka |
Tema: Novine u vrijeme NDH |
Hare
Odgovori: 1
Pogledano: 2158
|
Forum: - od 1941. do 1945. Upisano: Sri Sij 09, 2013 5:16 pm Naslov: Novine u vrijeme NDH |
Mislm da bi bilo interesantno prelistati novine iz ovog preida. Da li neko ima link nekoh novina iz vremena NDH
pozz |
Tema: nepoznati brod |
Hare
Odgovori: 4
Pogledano: 2303
|
Forum: Drveno brodomaketarstvo Upisano: Pon Jul 02, 2012 12:18 pm Naslov: nepoznati brod |
| hvala na misljenjima. I moje je takvo, da su prenaglasene neke stvari, zato mi se bas i ne svidja. |
Tema: nepoznati brod |
Hare
Odgovori: 4
Pogledano: 2303
|
Forum: Drveno brodomaketarstvo Upisano: Pon Jul 02, 2012 8:39 am Naslov: nepoznati brod |
Sa buvlje pijace iz Svajcarske dosao u Sarajevo. Jedra su u losem stanju, pokusao sam ocistiti, ali se skida i boja. Molim za komentar, da li vrijedi na njemu raditi ili da zavrsi u podrumu.
http:/ ... |
Tema: stalak za makete |
Hare
Odgovori: 3
Pogledano: 2921
|
Forum: Radionica, savjeti, pitanja itd... Upisano: Pon Ruj 12, 2011 7:32 am Naslov: stalak za makete |
| ja sam kupovao ruckice za namjestaj koje su imale mesingani nosac drvene kugle i sl. Nije lose, a nije ni skupo |
Tema: PT 117 |
Hare
Odgovori: 5
Pogledano: 4223
|
Forum: Brodovi i plovila Upisano: Pon Sij 10, 2011 10:17 pm Naslov: PT 117 |
| sve je malo vise mat nego sto je na fotografijama. Slikao sam mobitelom |
Tema: Postovane kolege, |
Hare
Odgovori: 11
Pogledano: 5253
|
Forum: Ostalo Upisano: Ned Lis 31, 2010 6:33 pm Naslov: Postovane kolege, |
| Nadam se da je ovo u Mercatoru privremeno, jer sramota je da u Sarajevu nema nista za maketare. |
Tema: pozdrav iz bih |
Hare
Odgovori: 18
Pogledano: 3858
|
Forum: Tko je tko na forumu? Upisano: Pon Kol 30, 2010 6:43 pm Naslov: pozdrav iz bih |
pozdrav takodjer iz Sarajeva
nadam se da ce neko napokon u Sarajevu otvoriti prodavnicu maketa i opreme |
Tema: PT 117 |
Hare
Odgovori: 5
Pogledano: 4223
|
Forum: Brodovi i plovila Upisano: Sub Svi 15, 2010 6:16 pm Naslov: PT 117 |
Prosle godine radio sam PT 117 (Revell). Mislim da se o ovim torpednim camcima sve zna.
Konkretno za PT 117: Laid down 10 Apr 1942 , Launched 15 Jul 1942 , Commissioned 4 Aug 1942 ,
Lost 1 Aug 1943 ... |
Tema: Knjige - naslovi |
Hare
Odgovori: 4
Pogledano: 4982
|
Forum: Brodovi Upisano: Sub Svi 15, 2010 5:49 pm Naslov: Knjige - naslovi |
Nama koji ne zivimo uz more malo je teze doci do knjiga koje su vezane za brodove, more, plovidbu, pogotovo ako ne znamo tacan naziv knjige.
Kada u knjizari ili antikvarnici trazim knjige navedenih t ... |
Tema: Podmornica USS Cobia |
Hare
Odgovori: 0
Pogledano: 6965
|
Forum: Brodovi i plovila Upisano: Sub Svi 15, 2010 1:16 pm Naslov: Podmornica USS Cobia |
Prije dvije godine bio sam u gradicu Manitowoc, drzava Wisconsin, u kojem je smjesten Wisconsin Maritime Museum. Izmedju ostalog, izlozena je podmornica USS Cobia ( SS 245 ), klase Gato.
U ovom mjes ... |
Tema: S one strane Jadrana |
Hare
Odgovori: 0
Pogledano: 679
|
Forum: Internet linkovi Upisano: Sub Svi 15, 2010 12:46 pm Naslov: S one strane Jadrana |
Mislim da je knjiga interesantna, ukratko: novinar BBC-a 1944 na Vis-u, itd. Knjiga se moze legalno skinuti sa ovog linka
http://www.mediaplan.ba/docs/SOneStraneJadrana.pdf |
Tema: help - ograda Bismarck |
Hare
Odgovori: 2
Pogledano: 900
|
Forum: Radionica, savjeti, pitanja itd... Upisano: Ned Velj 21, 2010 8:06 pm Naslov: help - ograda Bismarck |
| Ograda na palubi je izlivena zajedno sa trupom. Probao sam je izrezati, ali bojim se da bi se sve na kraju raspolo. Na gornjim palubama nema uopce ograde. Da li moze pomoc, kako napraviti ogradu |
Tema: prozori Bismarck |
Hare
Odgovori: 10
Pogledano: 2736
|
Forum: Radionica, savjeti, pitanja itd... Upisano: Pet Velj 19, 2010 7:59 pm Naslov: prozori Bismarck |
| hvala |
Tema: prozori Bismarck |
Hare
Odgovori: 10
Pogledano: 2736
|
Forum: Radionica, savjeti, pitanja itd... Upisano: Čet Velj 18, 2010 8:15 pm Naslov: prozori Bismarck |
da, mislio sam "šipka", izvinjavam se. Hvala na odgovoru.
A, sto se tice slika, rano je, nema nista jos konkretno. Maketa je Revell, pregledao sam trup i bas se ne uklapa dobro, tako da ce biti dost ... |
Tema: prozori Bismarck |
Hare
Odgovori: 10
Pogledano: 2736
|
Forum: Radionica, savjeti, pitanja itd... Upisano: Sri Velj 17, 2010 7:51 pm Naslov: prozori Bismarck |
| hvala puno, sigurno cu izbusiti.os jedno pitanje, vidim na boku, ne znam kako bih nazvao, "spiku", cemu je sluzila |
| |
| Stranica 1/3 |
Idi na stranicu 1, 2, 3 Naprijed Vremenska zona: EET (Europa) |
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|